قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۶۲۸۷۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

ایستگاه سنجش ذرات معلق در قم افتتاح شد

هم زمان با هفته هوای پاک، ایستگاه سنجش ذرات معلق در قم با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری قم و جمعی از مدیران استان افتتاح شد.

ایستگاه سنجش ذرات معلق در قم افتتاح شد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، مدیرکل حفاظت محیط زیست استان قم عصر امروز در مراسم افتتاح ایستگاه سنجش ذرات معلق در قم در جمع خبرنگاران اعلام کرد: برای راه اندازی ایستگاه جدید سنجش ذرات معلق بیش از ۱۰ میلیارد ریال هزینه شده است.

سید رضا موسوی مشکینی افزود: این ایستگاه در مجاورت اداره کل مدیریت بحران استان قم در جاده قدیم قم ـ تهران به بهره داری رسید.

وی درباره اهمیت راه اندازی این ایستگاه بیان کرد: این ایستگاه به منظور سنجش دقیق و اطلاع رسانی صحیح و بهنگام آلودگی هوا راه اندازی شده است.

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان قم عنوان کرد: در جهت سنجش دقیق آلودگی هوا در سطح شهر، نیازمند راه اندازی ایستگاههای متعدی در نقاط مختلف هستیم و قم، حداقل 10 ایستگاه سنجش آلودگی هوا نیاز دارد.

وی گفت: ایستگاهی که امروز افتتاح شد قادر به اندازه گیری میزان ذرات معلق کمتر از ۱۰ و کمتر از ۲.۵ میکرون است، ما امیدواریم با اعتبارات کافی بتوانیم تعداد مناسبی از ایستگاههای سنجش را در قم راه اندازی کنیم.

انتهای پیام/

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha