قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۶۲۸۷۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

مزین شدن بلوار سه راه جویبار به ساری به نام سردار دل ها

رئیس شورای شهر ساری با اشاره به ترور ناجوانمردانه سردار شهید سلیمانی، گفت: بلوار حد فاصل سه راه جویبار در ساری با نام شهید حاج قاسم سلیمانی مزین شده است.

مزین شدن بلوار سه راه جویبار به ساری به نام سردار دل ها

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از شهرستان ساری، علیجان شمشیربند رئیس شورای شهر ساری در شصت و سومین جلسه شورای شهر اسلامی ساری که عصر امروز در ساختمان شورا مرکز ساری برگزار شد، با اشاره به ترور ناجوانمردانه سردار سلیمانی، گفت: راهپیمایی بی نظیر مردم برای محبوب دل ها ثابت کرد که خط مقاومت ادامه دارد، ایشان حق بزرگی به گردن همه ما دارد و باید ادامه دهنده رفتار و کردار ایشان باشیم.

شمشیربند در ادامه این جلسه خاطرنشان کرد:  بلوار حد فاصل سه راه جویبار در ساری با نام شهید حاج قاسم سلیمانی مزین شده است.

وی با اشاره به عدم حضور شهردار در این جلسه خطاب به شهردار گفت: هیچ جلسه ای مهم تر از شرکت در جلسه شورا نیست، اینجا سرنوشت پروژه ها معلوم می شود ما باید پاسخگوی مردم بایم تکلیف پرونده های مهم با حضور شهردار مشخص می شود.

در ادامه مهندس ذلیکانی عضو شورای شهر ساری، گفت: متأسفانه پروژه های نیمه تمام بوستان بانوان و نیروگاه زباله سوز که پیشرفت فیزیکی بالایی داشت متوقف شد، باید ادامه دار باشد.

وی تأکید کرد: ما مدیرانی شجاع می خواهیم که در دل خطر بروند، همه پای کار هستند، که امیدواریم بتوانیم به سرانجام برسانیم، مورد بعدی نگرانی در رابطه با تصمیماتی است که برای نحوه پرداخت حقوق نیروهای شرکتی گرفته شده است.

ذلیکانی اظهار کرد: ما شرمنده بسیاری از نیروهای شرکتی هستیم، حقوق و دستمزد آنها کافی نیست برای افزایش حقوق مجوز نداریم این افراد فشار در زندگی دارند وضعیت شان نباید بدتر شود.

این مسؤول بیان کرد: در بحث لایحه تعرفه عوارض شرایط را برای اینکه سرمایه گذار کاری انجام بدهد فراهم کنیم، ضریب عوارض در این بخش بالاست، در خدمات شهرداری و بودجه امسال انتظار داشتیم سازنده های ساروی را به چرخه ساخت و ساز بازگردانیم.


در این جلسه؛ تکمیل پروژه پل تا پل، توجه به پروژه شهرآشوب سه، شیب جاده تنگ لته از مواردی بود که در این جلسه بررسی شد، همچنین با توجه به اینکه ایام نوروز در پیش بوده و ساری مرکز گردشگری است تأکید شد که شهر ساری برای پذیرش مسافران برنامه ریزی کند.

انتهای پیام/۸۶۰۴۸/ج

 

 

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha