قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۶۲۸۵۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

لزوم اجرای رزمایش های خدمات متعالی در طول سال

مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری سمنان بر لزوم اجرای رزمایش های خدمات متعالی برای بهسازی شبکه های توزیع برق در طول سال تأکید کرد.

لزوم اجرای رزمایش های خدمات متعالی در طول سال

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از سمنان، ایرج کارخایی عصر امروز از پروژه بهینه سازی شبکه ۲۰ کیلوولت فیدر اعلا در سمنان در قالب رزمایش خدمت متعالی بازدید به عمل آورد.

وی در حاشیه این بازدید اظهار کرد: شرکت توزیع برق استان سمنان در طول سال، مانورهای بسیار خوب و شایسته ای را در راستای مأموریت های خود اجرا می کند که اقدامی ارزشمند محسوب می شود.

مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری سمنان اضافه کرد: رزمایش های خدمات متعالی که توسط شرکت توزیع برق این استان برگزار می شود، هم راستا با برنامه های پدافند غیرعامل است.

کارخایی گفت: اجرای این گونه رزمایش ها، به منظور آمادگی برای مواقع بحرانی و محک ظرفیت ها و توانمندی ها و شناخت نقاط ضعف و قوت در کارها و برنامه های صنعت توزیع برق است.

وی تصریح کرد: اجرای این گونه رزمایش ها در جهت رسالت پیشگیری، پیش بینی و جایگزینی در شرایط خطر و بحران، یک تمرین و آماده سازی محسوب می شود.

مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری سمنان خاطرنشان کرد: استمرار این برنامه ها در سال، می تواند به افزایش کارایی و کارآمدی نیروهای عملیاتی و خدمتگزار شرکت توزیع برق این استان کمک شایانی کند.

انتهای پیام/۲۵۶۸/س/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha