قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۶۲۸۲۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

سردار کرمی: در خط مقدم تامین امنیت هستیم

فرمانده یگان های ویژه ناجا گفت: این یگان، توانسته نقطه امید و قوتی برای تمام کشور باشد و همواره در خط مقدم خدمتگزاری به مردم، در تأمین امنیت و رفع محرومیت باشد.

سردار کرمی: در خط مقدم تامین امنیت هستیم

: به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار حسن کرمی در حاشیه بازدید از موزه دفاع مقدس ضمن عرض تبریک و تسلیت مجدد شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی و همراهانش اظهار کرد: امیدواریم بتوانیم ادامه دهنده راه این عزیزان باشیم و از آرمان های این شهدای گرانقدر با تمام توان پاسداری کنیم.

وی با اشاره به وجود فضا هایی مانند موزه دفاع مقدس افزود: مردم غیور ایران اسلامی می توانند با حضور در چنین مکان هایی، با تاریخ کشور آشنایی بیشتری پیدا کنند و بدانند که اگر امروز کشور در مسیر توسعه و پیشرفت است و در بحث امنیت در منطقه، حرف اول را می زند، در سایه تلاش و از خود گذشتگی عده ای بوده که سالیان سال، بی ادعا فداکاری کردند تا شاهد این امنیت باشیم.

فرمانده یگان های ویژه ناجا در پاسخ به پرسشی درباره فعالیت یگان های ویژه بیان کرد: این یگان در دوران دفاع مقدس، با تشکیل لشکر ۲۸ روح الله در اولین روز های آغاز جنگ تحمیلی در اهواز و آبادان شکل گرفت و نیرو های آن، مانند دیگر رزمندگان با حضور در جبهه های حق علیه باطل توانستند عملیات های غرور آفرینی را انجام دهند، که این لشکر با تقدیم ۱۲۰۰ شهید، سهم بسزایی در ایجاد امنیت کشور را داشته است.

وی اضافه کرد: در سال ۱۳۷۰ بر اساس مصوبه دولت، این سه ارگان (کمیته انقلاب اسلامی، شهربانی و ژاندارمری) با هم ادغام و نیروی انتظامی جمهوری اسلامی شکل گرفت، که نیرو های لشکر ۲۸ روح الله نیز در قالب نیرو های ویژه در مأموریت های خطیری مانند مبارزه با مواد مخدر، اشرار و قاچاق در جنوب شرق کشور به کارگیری شدند که می توان مبنای شکل گیری یگان های ویژه ناجا را از همین جا دانست و در حال حاضر این یگان در تمام سطح کشور گسترش یافته است.

سردار کرمی در پایان با اشاره به اجرای مأموریت های یگان های ویژه ناجا با رویکرد اجتماعی گفت: این یگان، توانسته نقطه امید و قوتی برای تمام کشور باشد و همواره در خط مقدم خدمتگزاری به مردم، در تأمین امنیت و رفع محرومیت باشد.

منبع فردا نیوز
ثبت نظرات
captcha