قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۶۲۸۱۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

قیمت دلار، سکه و طلا در روز ۲۸ دی ۹۸ / دلار بانکی ارزان شد

قیمت طلای ۱۸عیار در بازار تهران امروز به ۴۹۸ هزار و ۷۰۰ تومان، قیمت طلای ۲۴عیار ۶۶۴ هزار و ۹۰۰ تومان و هر مثقال طلا ۲ میلیون و ۱۶۰ هزار تومان رسید. همچنین سکه تمام بهار آزادی در بازار تهران امروز ۴ میلیون و ۹۰۹ هزار تومان معامله شد.

قیمت دلار، سکه و طلا در روز ۲۸ دی ۹۸ / دلار بانکی ارزان شد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، امروز در بازار آزاد قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید ۴ میلیون و ۹۰۹ هزار تومان و قیمت سکه بهار آزادی طرح قدیم ۴ میلیون و ۸۶۰ هزار تومان است.

در بازار آزاد قیمت نیم سکه بهار آزادی ۲ میلیون و ۴۶۰ هزار تومان، قیمت ربع سکه یک میلیون و ۴۶۰ هزار تومان و قیمت سکه گرمی ۹۳۰ هزار تومان فروخته می شود. قیمت طلای ۱۸ عیار هم ۴۹۸ هزار و ۷۰۰ تومان ارزش گذاری شده است، ضمن آنکه هر اونس طلا در بازار های جهانی با قیمت ۱۵۵۷.۴ دلار معامله می شود.

همچنین در بازار سبزه میدان، قیمت طلای ۲۴ عیار ۶۶۴ هزار و ۹۰۰ تومان و قیمت هر مثقال طلا ۲ میلیون و ۱۶۰ هزار تومان تعیین شده است.

هم اکنون در بازار آزاد قیمت درهم امارات ۳ هزار و ۷۱۶ تومان، یورو ۱۴ هزار و ۶۵۰ تومان و قیمت پوند انگلیس ۱۷ هزار و ۷۱۱ تومان تعیین شده و به فروش می رسد.

صرافی های بانک ها امروز شنبه قیمت دلار را برای فروش به مردم ۱۳ هزار و ۵۰ تومان اعلام کرده اند. این صرافی ها دلار را از مردم با قیمت ۱۲ هزار و ۹۵۰ تومان خریداری می کنند، بر همین اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی های بانک ها ۱۴ هزار و ۶۵۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی ها ۱۴ هزار و ۵۵۰ تومان است.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha