قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۶۲۸۰۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

برف مسافران استانبول- تبریز را راهی تهران کرد

مدیرکل فرودگاه های آذربایجان شرقی گفت: برف مسافران استانبول- تبریز را راهی تهران کرد.

برف مسافران استانبول- تبریز را راهی تهران کرد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، رامین آذری امروز  در تبریز اظهار داشت: پرواز بامداد امروز شرکت هواپیمایی ایران ایرتور به شماره پرواز 9708 از استانبول به تبریز به دلیل دید کمتر از 400متر در فرودگاه بین المللی شهید مدنی تبریز، تغییر مسیر داد.

وی افزود: این پرواز با توجه به شرایط بوجود آمده به دلیل بارش برف و برودت هوا امروز در ساعت چهار بامداد در فرودگاه بین المللی حضرت امام (ره) به زمین نشست.

آذری تاکید کرد: این پرواز هم اکنون در حال انجام مراحل لازم برای پرواز به سمت تبریز و انتقال مسافران خود به مقصد اصلی شان است.

وی با اشاره به بارش برف سنگین، سرمای شدید و افت دما در شهر تبریز اضافه کرد: هر دو باند فرودگاه تبریز با وجود این بارش ها باز بوده و آماده تیکاف پروازهای برنامه ای و غیربرنامه ای فرودگاه بین المللی شهید مدنی تبریز است.

این مقام ارشد استان در حوزه حمل و نقل هوایی، وضعیت باند فرودگاه تبریز را باز و کاملا عملیاتی اعلام کرد و از مسافران و مراجعان حوزه مدیریتش خواست قبل از عزیمت به این مجموعه و جهت اطلاع از وضعیت پروازهای خود با اطلاعات پرواز فرودگاه به شماره های 199 و 04135234701 تماس بگیرند.

انتهای پیام/60014
عبدالهی
 

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha