قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۶۲۷۹۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

دلیل تصمیم AFC برای فوتبال ایران

کنفدراسیون فوتبال آسیا به خاطر تنش اخیری که در منطقه به وجود آمد تصمیم گرفت که برگزاری بازی در لیگ قهرمانان آسیا را در ایران منع کند. این ادعای روزنامه اماراتی است.

دلیل تصمیم AFC برای فوتبال ایران

: کنفدراسیون فوتبال آسیا به خاطر تنش اخیری که در منطقه به وجود آمد تصمیم گرفت که برگزاری بازی در لیگ قهرمانان آسیا را در ایران منع کند. این ادعای روزنامه اماراتی است.

به گزارش البیان، فدراسیون فوتبال ایران به صورت رسمی اعلام کرد که نامه ای را از کنفدراسیون فوتبال آسیا دریافت کرده است که در آن اعلام شده برگزاری بازی در لیگ قهرمانان آسیا در ایران فعلا ممنوع شده و باید تیم های ایرانی در زمین بی طرف به مصاف حریفان خود بروند.

فدراسیون فوتبال ایران و هم چنین کنفدراسیون فوتبال آسیا از دلیل چنین تصمیمی سخن به میان نیاورده اند.

روزنامه البیان با پوشش دادن این خبر نوشت که تنش سیاسی و نظامی اخیر در منطقه و ایران باعث چنین تصمیمی از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا شده است.

این روزنامه اماراتی نوشت: "بعد از ترور سردار سلیمانی فرمانده سپاه قدس منطقه شاهد تنش سیاسی و نظامی شد و بعد از آن ایران با موشک های بالستیک پاسخ این حمله آمریکا را داد و در همان روز یک هواپیمای اوکراینی به اشتباه در ایران سقوط کرد که این منجر به کشته شدن ۱۷۶ نفر شد".

به نظر می رسد که دلیل تصمیم کنفدراسیون فوتبال آسیا چنین موضوعی باشد البته ایران اصرار دارد که این کشور امن ترین منطقه برای برگزاری هر رقابتی است.

منبع فردا نیوز
ثبت نظرات
captcha