قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۶۲۷۵۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

بی غم: امیدوارم نظارت ها در پلی آف بیشتر شود/حواشی به نفع فوتسال ما نیست

سرمربی تیم فوتسال گیتی پسند اصفهان گفت: با توجه به حساسیت بازی ها در مرحله پلی آف، امیدوارم نظارت ها بیشتر شود.

بی غم: امیدوارم نظارت ها در پلی آف بیشتر شود/حواشی به نفع فوتسال ما نیست

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، حمید بی غم ، بعد از پیروزی 6 بر 3 تیم فوتسال گیتی پسند اصفهان مقابل محمدسیمای قم اظهار داشت: استان قم، استان فوتسال خیز ایران است و تا به امروز بازیکنان زیادی را تحویل جامعه فوتسال ایران داده است. من همیشه گفته ام تیم های قمی بیشتر به دنبال بازی کردن هستند تا اینکه حاشیه درست کنند.

وی افزود: در بازی مقابل تیم محمدسیمای قم ما مشکل چندانی نداشتیم به این دلیل که هر دو تیم به دنبال بازی بودند. با وجود اینکه سالن مملو از تماشاگر بود، اما تماشاگران حاضر در سالن به تشویق تیم های خود پرداختند و واقعا این موضوع جای تقدیر و تشکر دارد.

سرمربی تیم فوتسال گیتی پسند اصفهان در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه ظاهرا این بازی هم حواشی داشته است، گفت: حواشی خاصی وجود نداشت، فقط در یک صحنه در برگشت توپ به تیر دروازه و تماس توپ به بازیکن ما داور این موضوع را اعلام پنالتی و کارت زرد به بازیکن ما داد که این تصمیم مورد اعتراض ما قرار گرفت که ما این تصمیم را به کارشناسان داوری واگذار می کنیم.

بی غم در پایان گفت: با توجه به حساسیت بازی ها در مرحله پلی آف، امیدوارم نظارت ها بیشتر شود. شما ببینید از 4 بازی مرحله رفت که هفته گذشته انجام شد، 2 بازی حواشی و جنجال های زیادی داشت و من فکر می کنم این اتفاقات به نفع فوتسال ما نیست و من از مسئولان مربوطه می خواهم تا قبل از هر گونه اتفاق ناگواری نظارت های خود را بر بازی ها بیشتر کنند.

انتهای پیام/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha