قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۶۲۷۲۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

تیم البرز قهرمان مسابقات کشتی فرنگی ناشنوایان کشور شد

استان ها خوزستان اهواز مسابقات کشتی فرنگی ناشنوایان قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی یادواره سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی با قهرمانی تیم البرز در اهواز به پایان رسید. 

تیم البرز قهرمان مسابقات کشتی فرنگی ناشنوایان کشور شد

 چهل و چهارمین دوره مسابقات کشتی فرنگی ناشنوایان قهرمانی کشور یادواره سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی در چهار رده سنی نوجوانان، جوانان، امید و بزرگسالان از روز گذشته در خانه کشتی اهواز آغاز شد و جمعه شب به پایان رسید.

در پایان این پیکارها تیم البرز با ۵۸۰ امتیاز بر سکوی نخست ایستاد، تیم لرستان با ۳۷۰ امتیاز نایب قهرمان و تیم اصفهان با ۲۵۹ امتیاز سوم شد.

نتایج رده سنی نوجوانان و امید این مسابقات نیز به شرح ذیل است:

رده سنی نوجوانان 

وزن ۴۵ کیلوگرم :

۱. علیرضا رمضانی (اصفهان)

۲. علیرضا نعمتی پور (لرستان)

وزن ۵۱ کیلوگرم :

۱. محمد امین آزادبخت (لرستان) 

۲. علی غفاری (البرز)

وزن ۵۵ کیلوگرم :

 ۱. حسین پورزارع (البرز)

۲. محمد امین ملکی (لرستان)

وزن ۶۰ کیلوگرم :

۱. یزدان سبزیان (البرز)

۲. آرمان گراوند (لرستان)

وزن ۶۵ کیلوگرم :

۱. علی محمودی نیا (لرستان)

۲. مهدی میرزایی (البرژ)

وزن ۸۰ کیلوگرم :

۱. حسین  حسینی (چهارمحال و بختیاری)

۲. حسین کاظمی (اصفهان)

۳. آرش عبدولی (لرستان) و اسماعیل رنود (خراسان شمالی) 

وزن ۹۲ کیلوگرم :

۱. مهدی علیمرادی (چهارمحال و بختیاری)

۲. ابوالفضل محمد حسینی (البرز)

رده سنی امید 

وزن ۵۵ کیلوگرم : 

۱. عارف غلامی (اصفهان)

۲. افشین رستمی (البرز)

۳. حسین رحیمی (خراسان شمالی) و پیمان فیض الوار (لرستان)

وزن ۶۰ کیلوگرم :

۱. مهدی تقی پور (خراسان رضوی) 

۲. پوریا رضایی (لرستان)

۳. حسین ابراهیمی (البرز)

وزن ۶۳ کیلوگرم :

۱. علی ابراهیمی (اردبیل)

۲. رضا یاری پور (خوزستان) 

۳. محمد جواد یوسفی (مازندران) و محمد حسین نریمانی (اصفهان)

وزن ۶۷ کیلوگرم :

۱. مجتبی اولادقباد (لرستان)

۲. علیرضا محمدی (تهران)

۳. بهزاد معرفت (اردبیل) و احمد علیزاده (البرز)

وزن ۷۲ کیلوگرم :

۱. اصغر کریمی (آذربایجان شرقی) 

۲. رضا اسماعیلی (تهران)

۳. مهدی رستمی (لرستان) و هادی علیزاده (البرز)

وزن ۷۷ کیلوگرم :

۱. عرفان عبد غیور (اردبیل)

۲. محمد حقی (آذربایجان شرقی)

۳. حسین همی پور (لرستان) و امیرحسین نوروزی (البرز)

وزن ۸۳ کیلوگرم :

۱. شیرزاد مهکی (لرستان)

۲. ساجدخان محمدی (مرکزی)

۳. اسماعیل نظری (البرز) و محمدرضا معتصمه (اردبیل)

وزن ۸۷ کیلوگرم :

۱. علی غفاری (البرز)

۲. یوسف احمدی (مرکزی)

۳. ابوالفضل عرب (اصفهان) و علی اصغر شریفی (آذربایجان شرقی) 

وزن  ۹۷ کیلوگرم :

۱. محمدرضا صدری (اردبیل)

۲. محمد نظرزاده (اصفهان)

۳. امیرحسین بالاپور (البرز)

وزن ۱۳۰ کیلوگرم :

۱. امیرحسین فریدون زاده (البرز)

۲. سید امیدرضا نعمت پور (لرستان)

۳. محمد افرازی (اردبیل) 

در برخی از اوزان به دلیل نبود شرکت کننده مسابقه رده بندی برگزار نشد.

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha