قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۶۲۶۰۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

گوشی «گلکسی A71 5G» سامسونگ عازم ایالات متحده آمریکا می شود

سامسونگ گوشی های گلکسی A51  و گلکسی A71 را به عنوان اولین اعضای سری A 2020 معرفی کرد و ما اخیراً متوجه شدیم که این شرکت در حال پیگیری نسخه 5Gجدید خود برای بازار داخلی است. اکنون خبر رسیده که A71 از شبکه های نسل بعدی نیز پشتیبانی می کند.

گوشی «گلکسی A71 5G» سامسونگ عازم ایالات متحده آمریکا می شود

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، سامسونگ گوشی های گلکسی A51  و گلکسی A71 را به عنوان اولین اعضای سری A 2020 معرفی کرد و ما اخیراً متوجه شدیم که این شرکت در حال پیگیری نسخه 5Gجدید خود برای بازار داخلی است. اکنون خبر رسیده که A71 از شبکه های نسل بعدی نیز پشتیبانی می کند.

خبرها حکایت از آن دارند که گوشی گلکسی A71 5G سامسونگ می تواند عازم ایالات متحده آمریکا شود.

در حال حاضر هر دو نوع گوشی در دست توسعه هستند ، اما سام موبایل اطلاعات دقیق تری را  در این خصوص فاش نکرده است. با توجه به این که مدلهای پیشین این گوشی یعنی گلکسی A70 و A70s به ایالات متحده نیامده اند ، بنابراین از دید طرفداران این برند در آمریکا بسیار شگفت آور خواهد بود که می توانند این مدل جدید را ببینند.

همچنین این فرض وجود دارد که از آنجا که سامسونگ در حال کار بر روی یک نسخه 5G از گلکسی A51 است ، ممکن است به چین و ایالات متحده نیز آسیب برساند. این شرکت از تراشه های جدید در همه دستگاه های نسل بعدی استفاده می کند.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha