قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۶۲۲۷۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

تصمیم گیری بدون مشورت با بخش خصوصی محکوم به شکست است

دبیرکارگره ملی ستاد تسهیل و رفع موانع تولید ملی و کارگروه استانی بیان کرد: تصمیم گیری بدون مشورت با بخش خصوصی محکوم به شکست است.

تصمیم گیری بدون مشورت با بخش خصوصی محکوم به شکست است

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، میثم زالی امروز در جلسه مشترک کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید ملی و کارگروه استانی که در سالن جلسات امام جواد(ع) استانداری برگزار شد، گفت: هم تراز بودن مصوبات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید با کارگروه استانی بسیار مهم است.

وی افزود: اگر ستاد تسهیل و رفع موانع تولید تصمیمی گرفت، باید از سوی بانک و دستگاه اجرایی مربوطه اجرایی شود و این اتمام حجت برای آن هاست.

دبیرکارگروه  ملی ستاد تسهیل و رفع موانع تولید تأکید کرد: تصمیم گیری بدون مشورت با بخش خصوصی ابتر و محکوم به شکست است. وقتی بخش خصوصی به عنوان ذی نفع اصلی در جلسات نقشی نداشته باشد چگونه می توانیم امیدوار به رونق تولید باشیم.

وی خاطرنشان کرد: ماهیت این جلسات نباید یک دورهم نشینی باشد و باید صرفاً به حل وفصل مشکلات بخش تولید توجه داشت.

زالی مطرح کرد: در بخش نامه دادستان کل کشور آمده که در شرایط جنگ اقتصادی هستیم و باید آرایش جنگی به خود بگیریم و نباید در کشور شاهد آن باشیم که یک واحد تولیدی به خاطر رفتار اشتباه یک شعبه بانکی تعطیل می شود.

دبیر کارگروه  ملی ستاد تسهیل و رفع موانع تولید با تأکید برداشتن وحدت رویه در پذیرش سفته به عنوان ضمانت از سوی واحدهای تولیدی گفت: اگر در استان قم این کار اتفاق نمی افتد باید انجام آن سرعت بگیرد.

وی با ذکر این مطلب که اصلاحات در قانون گذاری کشور امری ضروری است، گفت: اگر این اصلاحات انجام شود قطعا به سود سیستم بانکی و و بخش تولید کشور خواهد بود.

انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha