قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۶۲۲۶۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

یک مقام مسئول خبر داد:

تداوم قطعی آب در برخی روستاهای سیل زده

مدیر دفتر بحران و پدافند غیر عامل وزارت نیرو گفت: در برخی از روستاهای استان سیستان و بلوچستان و هرمزگان، قطعی آب همچنان ادامه دارد.

تداوم قطعی آب در برخی روستاهای سیل زده

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، به نقل از صدا و سیما، فرهام کرکانی با اشاره به اینکه در بخش شهری استان سیستان و بلوچستان، خسارت چندانی به منابع آب شرب وارد نشده و شبکه آبرسانی برقرار است گفت: به دلیل فروکش نکردن سیلاب در برخی از نقاط استان سیستان و بلوچستان و هرمزگان، قطعی آب همچنان در برخی روستاهای این استان ها ادامه دارد.

مدیر دفتر بحران و پدافند غیر عامل وزارت نیرو افزود: در حوزه روستایی این استان در روز گذشته، ۲۴۵ روستا با قطعی آب مواجه شده بودند که تاکنون آب شرب ۵۰ روستا متصل شده است.

وی با اشاره به اینکه به علت فروکش نکردن سیلاب در برخی روستاها امکان دسترسی وجود ندارد گفت: با فروکش کردن سیلاب در این استان، گروه های عملیات در محل حاضر و با رفع مشکل شبکه آب شرب برقرار خواهد شد، اما تا اجرای این عملیات، آب رسانی با تانکر انجام می شود.

کرکانی با بیان اینکه در استان هرمزگان به جز شهرهای شرقی، مشکلی در این استان وجود ندارد ادامه داد: با افزایش سطح آب در سد جگین استان هرمزگان، برخی منابع آبی از دسترس خارج شده که این اتفاق سبب قطع شدن آب در ۲۴۲ روستا شده بود که تاکنون آب شرب ۱۴۰ روستا وصل شده است.

کرکانی با اشاره به قطعی آب ۱۰۲ روستا در اطراف شهرهای جاسک و بشاگرد گفت: در این مناطق به شبکه و منابع تأمین آب خسارت جدی وارد شده است که باید این خسارات برطرف تا شبکه آبرسانی برقرار شود.

وی همچنین با اشاره به قطعی آب در ۶۶ روستای استان کرمان افزود: تاکنون آب شرب ۴۷ روستا وصل شده و گروه های مربوطه در ۱۹ روستای دیگر در حال انجام عملیات هستند.

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha