قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۶۲۲۴۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

خراسان جنوبی معین سیستان و بلوچستان در کمک به سیل زدگان؛

دومین محموله کمک رسانی هلال احمر خراسان جنوبی ارسال شد

دومین محموله کمک رسانی هلال احمر خراسان جنوبی ارسال شد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، محمد رحیم شهریاری ظهر سه شنبه در نشست خبری اظهار کرد: دومین محموله کمک به سیل زدگان سیستان و بلوچستان ارسال شد.

وی با بیان اینکه خراسان جنوبی معین استان سیستان و بلوچستان برای کمک رسانی است، گفت: دومین محموله امدادی به تعداد هزار بسته غذایی ۷۲ ساعته، ۸۰۰ قوطی کنسروجات و هزار و ۵۰۰ بسته حبوبات و ۲۰۰ قوطی روغن به مناطق سیل زده این استان ارسال شده است.

وی با اعلام اینکه مجموع وزن اقلام حدود ۳۰ تن است، گفت: بسته های ۷۲ ساعته نیز شامل اقلامی از جمله برنج؛ روغن، حبوبات، قند و شکر، کنسروجات و خرمای خشک است.

وی با بیان اینکه به عنوان استان معین سیستان و بلوچستان آمادگی کامل برای هر نوع همکاری در کمک و امداد رسانی به سیل زدگان را داریم، بیان کرد: مردم خراسان جنوبی همواره در کمک به همنوعان خود پیشتاز بوده اند و کارنامه درخشانی در این زمینه دارند.

شهریاری گفت: سیل اخیر خسارت های زیادی را در برخی مناطق سیستان و بلوچستان ایجاد کرده است و مردم نوع دوست استان و ایران اسلامی می توانند کمک های نقدی خود را برای سیل زدگان این استان از طریق شماره حساب ۹۹۹۹۹ نزد کلیه بانک ها و کد دستوری # ۱۱۲ * واریز کنند.

وی با اشاره به آمادگی شعب و پایگاه های جمع آوری کمک های مردمی هلال احمر در سطح استان، گفت: هموطنان می توانند پتو، موکت، زیرانداز نو و غیر مستعمل، ست بهداشتی و مواد غذایی بسته بندی شده را به این اماکن تحویل دهند.

وی بیان داشت: هموطنان کشورمان جهت اهدای کمک های نقدی خود برای جبران خسارات سیل زدگان از مسیرهای قانونی اعلام شده اقدام کنند.

گفتنی است: شماره کارت ۶۱۰۴۳۳۷۹۹۹۹۹۹۹۹۶ و شماره شبا 920120000000000000099999 IR نزد بانک ملت و شماره کارت ۵۸۹۴۶۳۱۸۵۰۲۵۹۷۳۰ نزد بانک رفاه کارگران از دیگر راه های قانونی کمک به سیل زدگان سیستان و بلوچستان از سوی هلال احمر اعلام شده است.

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha