قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۶۲۲۴۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

فرمانده نیروی دریای سپاه وارد جاسک شد

فرمانده نیروی دریایی سپاه به همراه فرمانده سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان وارد جاسک شدند.

فرمانده نیروی دریای سپاه وارد جاسک شد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از بندرعباس، سردار علیرضا تنگسیری فرمانده نیروی دریای سپاه به همراه سردار اباذر سالاری فرمانده سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان ظهر امروز وارد جاسک شدند.

برآورد دقیق نیازها و مدیریت میدانی اقدامات فوری سپاه برای کمک به سیل زدگان منطقه گافر و پارامون و لیردف جاسک از جمله اهداف حضور فرمانده نیروی دریایی سپاه در منطقه شرقی استان هرمزگان اعلام شده است.

سردار سالاری فرمانده سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان نیز به گفت: اقلام مورد نیاز مردم مناطق سیل زده از جمله لوازم گرمایشی، پتو، نان، خرما، تن ماهی، لوازم بهداشتی و دارو از روز گذشته شناسایی و به منطقه ارسال شده است و 6 محموله دیگر نیز در راه رسیدن به جاسک است تا به طور منظم و بر اساس نیاز هر منطقه در میان مردم توزیع شود.

وی با بیان این که اکیپ های مهندسی سپاه امام سجاد (ع) نیز از روز گذشته در منطقه فعال شده اند، خاطرنشان کرد: چند اکیپ مختلف از نیروی دریایی سپاه نیز تا ساعتی دیگر وارد جاسک می شوند تا به برقراری راه ها و تخلیه گل و لای ناشی از ورود سیلاب به روستاها و منازل مردم کمک کنند.

فرمانده سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان اضافه کرد: 300 پاسدار نیز دو روز پیش در منطقه در حال خدمت رسانی به مردم هستند و نیروهای بیشتری نیز از امروز راهی مناطق روستایی جاسک و بشاگرد می شوند تا به مردم در این زمینه کمک کنند.

انتهای پیام/3264

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha