قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۶۲۰۲۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

دبیرکل جمعیت هلال احمر کشور وارد زاهدان شد

استان ها سیستان و بلوچستان زاهدان محمودرضا پیروی دبیرکل جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی شامگاه یکشنبه به منظور بررسی آخرین وضعیت سیل سیستان و بلوچستان وارد زاهدان شد.

دبیرکل جمعیت هلال احمر کشور وارد زاهدان شد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، پیروی قرار است از برخی مناطق سیل زده جنوب سیستان و بلوچستان دیدن و از نزدیک بر روند امداد رسانی و کمک به سیلزدگان نظارت کند. 

مدیرعامل جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان در حاشیه این سفر گفت: بارندگی های سیل آسا همراه با طغیان رودخانه های محلی در این استان سبب تخریب ۹۳ واحد مسکونی شد.

رسول راشکی اظهار داشت: بیشترین تخریب منازل مسکونی سیلزدگان سیستان و بلوچستان با ۵۸ مورد در فنوج گزارش شده است.

وی ادامه داد: نیروهای جمعیت هلال احمرسیستان و بلوچستان همزمان با بارندگی های اخیر با آمادگی کامل به امدادرسانی به سیلزدگان این استان پرداختند به طوریکه تاکنون ۴۸۰ خانوار آسیب دیده در چادرهای امدادی اسکان داده شدند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر سیستان و بلوچستان بیان کرد: با توجه به هشدارهای قبلی اداره هواشناسی، اقدامات لازم قبل از بروز بارندگی آغاز و سه کمپ اسکان اضطراری در شهرستان های قصرقند، فنوج و کنارک راه اندازی شد که با توجه به شدت بارندگی های قابل ملاحظه در استان و نیاز منطقه، یک کمپ دیگر نیز برای اسکان مردم سیلزده دلگان ایجاد شد.

وی تاکید کرد: در انبارهای امدادی این جمعیت در شهرستان های چابهار، کنارک، ایرانشهر، دلگان و فنوج به اندازه کافی اقلام موردنیاز ذخیره شده و مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

راشکی اظهار داشت: امدادگران و نیروهای هلال احمر همچنان با تلاش مضاعف در حال امدادرسانی و ارائه خدمات به سیل زدگان هستند.

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha