قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۶۱۹۰۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

فارس من| تجهیز سازمان آتش نشانی اراک به خودروی آتش نشانی مخصوص حریق شیمیایی

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اراک از تجهیز سازمان آتش نشانی اراک به خودروی آتش نشانی مخصوص حریق شیمیایی، انفجاری و هسته ای خبر داد.

فارس من| تجهیز سازمان آتش نشانی اراک به خودروی آتش نشانی مخصوص حریق شیمیایی

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، مسعود آقازیارتی در اراک  با اشاره به ثبت سوژه «ورود و پارک خطرناک تانکرهای حامل مواد قابل اشتعال و انفجار در مناطق مسکونی» در سامانه فارس من اظهار کرد: این موضوع چندین بار در جلسات مختلف مطرح و به آن پرداخته شده است، اما  همچنان شاهد ورود این تانکرها هستیم.

وی تصریح کرد: تلاش داریم با پیگیریها و اتخاذ تصمیمات لازم مانع از تردد این تانکرها شویم که باید مسوولان امر نیز نهایت همکاری را به عمل آورند.

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اراک  از تجهیز سازمان آتش نشانی اراک به خودروی آتش نشانی مخصوص حریق شیمیایی، انفجاری و هسته ای خبر داد و افزود: امسال خودروی آتش نشانی مخصوص حریق شیمیایی، انفجاری و هسته ای را در سازمان تجهیز کرده ایم.

آقازیارتی گفت: با توجه به اینکه از مسیر جاده اراک و کمربندی روزانه بین ۷۰۰ تا ۲۰۰۰ خودرو حامل مواد نفتی تردد می کنند، وجود این خودرو در سازمان آتش نشانی اراک الزامی بود، در نتیجه یکی از خودروهای سازمان توسط نیروهای سازمان آتش نشانی و واحد خدمات موتوری با تغییر کاربری به خودروی پدافند غیرعامل تبدیل شده است.
انتهای پیام/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha