قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۶۱۳۴۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

ترامپ: در حال ارزیابی خسارت ها و تلفات حمله ایران هستیم

جهان آمریکاتهران دونالد ترامپ رییس جمهوری آمریکا در واکنش به حمله ایران به پایگاهش در عراق, گفت که ارزیابی تلفات و خسارات در حال انجام است.

ترامپ: در حال ارزیابی خسارت ها و تلفات حمله ایران هستیم

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، ترامپ سه شنبه شب به وقت محلی در توئیتی مدعی شد: همه چیز خوب است. موشک هایی از ایران به سوی دو پایگاه واقع در عراق شلیک شد.
وی افزود: ارزیابی تلفات و خسارت های در حال انجام است. تا حالا همه چیز خوب بوده است.
ترامپ همچنین نوشت: فردا صبح یک سخنرانی خواهم داشت.
رسانه های آمریکایی پیشتر خبر داده بودند که ترامپ قرار است سه شنبه شب به وقت محلی آمریکا در کاخ سفید درباره حمله ایران به پایگاه های آن کشور در عراق سخنرانی کند.
اما یک مقام کاخ سفید گفت که ترامپ سخنرانی نخواهد کرد و بیانیه کتبی نیز صادر نخواهد شد.
روابط عمومی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بامداد چهارشنبه از شلیک دهها موشک بالستیک به سمت پایگاه عین الاسد آمریکا واقع در استان الانبار عراق خبر داد.
سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعلام کرد: زمان تحقق وعده صادق فرا رسید و به اذن خداوند متعال بامداد امروز در پاسخ به عملیات جنایتکارانه و تروریستی نیروهای متجاوز آمریکایی و انتقام ترور ناجوانمردانه و شهادت مظلومانه فرمانده قهرمان و فداکار نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی سردار پرافتخار سپهبد پاسدار شهید حاج قاسم سلیمانی و یارانش، رزمندگان شجاع نیروی هوافضای سپاه طی عملیاتی موفق به نام عملیات شهید سلیمانی، با رمز مقدس یا زهرا(س) با شلیک ده ها موشک فروند زمین به زمین، پایگاه هوایی اشغالی ارتش تروریستی و متجاوز آمریکا موسوم به عین الاسد را در هم کوبیدند که جزئیات آن متعاقباً به استحضار ملت شریف ایران و آزادگان جهان اسلام خواهد رسید.
سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی به همراه ابومهدی مهندس از فرماندهان مقاومت پس از عمری مجاهدت بامداد جمعه ۱۳ دی ماه در حمله بالگردهای آمریکایی در فرودگاه بغداد به شهادت رسید.

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha