قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۶۰۲۷۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

تشکیل ستاد رفع موانع تولید/ ایجاد اشتغال برای 400 نفر با طرح توسعه در یک واحد تولیدی در قائم شهر

معاون اقتصادی وزیر کشور با بیان اینکه با تدبیر مقام معظم رهبری و با ایجاد شورای عالی هماهنگی اقتصادی با حضور سران سه قوه هماهنگی بی نظیری برای تولید و حفظ اشتغال در دستور کار است، گفت: مهم ترین وظیفه دولت ابلاغ و تشکیل ستاد رفع موانع تولید است.

تشکیل ستاد رفع موانع تولید/ ایجاد اشتغال برای 400 نفر با طرح توسعه در یک واحد تولیدی در قائم شهر

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از شهرستان قائم شهر، بابک دین پرست امشب در بازدید از یک واحد تولیدی در قائم شهر با بیان اینکه از چند واحد تولیدی در استان که نیاز به اجرای بعضی مصوبات و تصمیمات داشت بازدید کردیم، اظهار کرد: یک کارخانه تولید فرش در این شهرستان  با این خط تولید فعلی، روزانه ۱۰ هزار متر مربع فرش و ۲۵ تن نخ تولید می کنند.

وی ادامه داد: در سالن مورد بازدید طرح توسعه تا پنجم اسفند ماه سال جاری افتتاح و نیروی کار از ۳۰۰ نفر به ۷۰۰ نفر و تولید نخ از ۲۵ تن در روز به سقف ۴۰ تن خواهد رسید و در این شرایط تحریم که خیلی ها می خواستند مشکلات جدی ایجاد کنند با تلاش و همکاری همه شاهد اقدامات خوبی هستیم.

معاون اقتصادی وزیر کشور تصریح کرد: یکی از مشکلات این کارخانه داشتن وام معوق است که با رئیس شعبه مربوطه صحبت کردیم و قرار شد طی چند روز آینده مصوبه قبلی پرداخت شود.

دین پرست با بیان اینکه با تدبیر مقام معظم رهبری و با ایجاد شورای عالی هماهنگی اقتصادی با حضور سران سه قوه هماهنگی بی نظیری برای تولید و حفظ اشتغال در دستور کار است، اظهار کرد: مهم ترین وظیفه دولت ابلاغ و تشکیل ستاد رفع موانع تولید است.

وی ادامه داد: کشور ما با 15 استان همسایه است و یکی از کارخانه هایی که صادرات خوب با وجود تحریم دارد همین کارخانه است

معاون وزیر اقتصادی وزیر کشور در پایان گفت: به یک اعتبار خوب برای راه اندازی فاز سوم در این کارخانه که راه اندازی پارچه است نیازمندیم و قول اعطای تسهیلات از بانک موردنظر گرفته شده است.

انتهای پیام/۸۶۰۴۴/ج

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha