قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۶۰۲۶۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

رئیس بهداشت و درمان صنعت نفت خارگ:

ارائه خدمات تخصص طب اورژانس در بیمارستان جزیره خارگ

ارائه خدمات تخصص طب اورژانس در بیمارستان جزیره خارگ

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، وحید مالکی ضمن تبریک ولادت حضرت زینب کبری (س) و تبریک روز پرستار اظهار داشت: حضور متخصص طب اورژانس موجب آرامش فکری برای شهروندان خواهد شد.

وی تصریح کرد: در حال حاضر خدمات بهداشتی اولیه با همکاری دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در سطح جزیره در حال ارائه است ولی برای ارائه خدمات بیشتر برای جمعیت بیشتر باید ابلاغیه از وزارت نفت داشته باشیم.

مالکی افزود: به دلیل محدودیت های دسترسی که در جزیره خارگ به مناطق مختلف وجود دارد لازم است خدمات جامع اورژانس در این جزیره ارائه شود.

رئیس بهداشت و درمان صنعت نفت بوشهر و خارگ گفت: در سطح بندی خدمات درمانی سطح یک، دو و سه داریم که جزیره خارگ شامل سطح خدمات یک درمانی می شود یعنی ما باید بتوانیم خدمات اورژانس و سرپایی را در این جزیره انجام بدهیم.

وی تصریح کرد: خدمات فوق تخصصی نیز طبق نظام ارجاع وزارت بهداشت باید ارجاع به مراکز بهداشتی و درمانی استان داشته باشیم.

مالکی افزود: طبیعتاً برای سختی دسترسی یکی از مواردی کمک کننده بحث امداد هوایی و استفاده از بالگرد است که در این خصوص برنامه ریزی لازم با دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و سازمان تأمین اجتماعی خواهیم داشت تا کمک رسانی در منطقه از طریق هوایی داشته باشیم.

رئیس بهداشت و درمان صنعت نفت بوشهر و خارگ خاطرنشان کرد: در حال حاضر دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با یک فروند بالگرد خدمات رسانی در سطح استان را عهده دار است و خدمت رسانی می کند.

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha