قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۶۰۲۳۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

دورخیز اپل برای تولید گسترده پنلهای OLED در سال 2021

بر اساس برخی خبرهای تایید نشده، اپل در تلاش است در سال 2021 به عنوان دومین تامین کننده بزرگ OLED از شرکت BOE کمک بگیرد. یک شرکت مشهور که در حوزه تامین این نوع پنلها شناخته شده است.

دورخیز اپل برای تولید گسترده پنلهای OLED در سال 2021

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، بر اساس برخی خبرهای تایید نشده، اپل در تلاش است در سال 2021 به عنوان دومین تامین کننده بزرگ OLED از شرکت BOE کمک بگیرد. یک شرکت مشهور که در حوزه تامین این نوع پنلها شناخته شده است.

شرکت اپل در نظر دارد تا یک مجموعه از OLED را از BOE چین دریافت کند. این شایعه از منابعی در کره جنوبی به دست می آید که ادعا می کنند  اپل به دنبال سفارش حدود 45 میلیون پنل OLED از BOE است که برای استفاده در دستگاه های آیفون 2021 در نظر گرفته شده است.

این امر باعث می شود تا دومین تأمین کننده پنل OLED با نام BOE اپل با سامسونگ همچنان به تأمین بخش عمده نیازهای OLED اپل بپردازد ، LG Display نیز به جایگاه سوم منتقل شود و Japan Display نمایشگرهای OLED کوچک را عرضه خواهد کرد که در اپل واچ استفاده می شود.

اگر شایعات مربوط به صفحه OLED آیفون 12 درست باشد ، اپل ممکن است در سال 2020 به پنلهای OLED بیشتری نیاز داشته باشد. اما هنوز مشخص نیست که آیا OLED های ساخته شده توسط BOE در سال 2020 روی آیفون قرار می گیرند یا خیر. جالب است بدانید که BOE صفحه نمایش سری تلفن های هواوی را نیز فراهم می کند.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha