قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۶۰۲۱۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

واکنش علی مطهری به احتمال خروج کلی ایران از برجام

نماینده مردم تهران گفت: حفظ برجام با همین وضع فعلی هم به نفع کشور است، مگر اینکه طرف های مقابل به طور کامل از برجام خارج شوند که در این صورت خود به خود منتفی خواهد شد.

واکنش علی مطهری به احتمال خروج کلی ایران از برجام

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، خانه ملت: نماینده مردم تهران گفت: حفظ برجام با همین وضع فعلی هم به نفع کشور است، مگر اینکه طرف های مقابل به طور کامل از برجام خارج شوند که در این صورت خود به خود منتفی خواهد شد.

علی مطهری، در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه این احتمال وجود دارد که ایران با توجه به عمل نکردن وعده های خود به کلی از برجام خارج شود، گفت: برای خروج از برجام شورای عالی نظارت بر اجرای برجام باید تصمیم بگیرد، اما به نظر من تا آنجا که ممکن است ما باید بکوشیم که برجام از بین نرود.

وی در ادامه افزود: حفظ برجام با همین وضع فعلی هم به نفع کشور است، مگر اینکه طرف های مقابل به طور کامل از برجام خارج شوند که در این صورت خود به خود منتفی خواهد شد.

عضو فراکسیون امید تصریح کرد: آمریکا و اسرائیل نگران بقای برجام هستند؛ چرا که با برجام از سال ۲۰۲۰ تحریم خرید و فروش سلاح برای ایران لغو می شود و همین طور هم محدودیت غنی سازی اورانیوم از سال ۲۰۲۵ از بین خواهد رفت.

منبع فردا نیوز
ثبت نظرات
captcha