قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۶۰۲۰۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

تصمیم جدید دولت برای خانه دار شدن اقشار محروم

وزیر راه و شهرسازی از تشکیل کارگروه تامین مسکن محرومان خبر داد و گفت: به دهک های یک تا سه زمین رایگان و وام بلاعوض برای خانه دار شدن واگذار می شود.

تصمیم جدید دولت برای خانه دار شدن اقشار محروم

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، خبرگزاری تسنیم: محمد اسلامی در حاشیه بهره برداری از مترو هشتگرد در پاسخ به پرسش خبرنگار درخصوص جلسه روز گذشته با دستگاه های حمایتی اظهار کرد: حرف هایی که می زنیم وعده نیست و اقدام و عمل است. دیروز برای تامین مسکن سه دهک نیازمند جلسه ای با دستگاه های حمایتی برگزار شد.

وی ادامه داد: این اولین جلسه بود و تا به حال چنین جلسه ای برای تامین مسکن محرومان نداشتیم. بر این اساس تمام دستگاه های حمایتی جهت تامین مسکن محرومان اقدام خواهند کرد.

وزیر راه و شهرسازی بیان کرد: به دنبال این هستیم تا با یک همگرای و تدوین یک نقشه راه محرومان را شناسایی و برای تامین مسکن آن ها به صورت یکپارچه تصمیم گیری کنیم.

اسلامی گفت: در این برنامه وزارت راه و شهرسازی زمین رایگان می دهد و بر اساس قانون نیز به دهک های یک تا سه وام های بلاعوض تعلق می گیرد.

وی با بیان اینکه واحد های مسکونی با مشخصات طراحی شده از سوی بنیاد مسکن ساخته می شود تصریح کرد: برای تامین مسکن محرومان کارگروهی با حضور همه دستگاه های حمایتی تشکیل شده که در استان ها با محوریت استانداران به صورت قرارگاهی دهک های یک، ۲ و ۳ جامعه را خانه دار خواهیم کرد.

منبع فردا نیوز
ثبت نظرات
captcha