قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۶۰۱۹۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

مسئول هماهنگی برف روبی راه های آذربایجان شرقی:

تمامی محورهای مواصلاتی آذربایجان شرقی باز است

مسئول هماهنگی برف روبی راه های آذربایجان شرقی با بیان این که هم اکنون تمامی محورهای مواصلاتی آذربایجان شرقی باز است، گفت: با وجود بارش پراکنده ی برف و باران، تمامی محورهای مواصلاتی استان اعم از راه های شهری، روستایی و آزادراه ها باز بوده و تردد در آن ها جریان دارد.

تمامی محورهای مواصلاتی آذربایجان شرقی باز است

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، غلامرضا رسول زاده ، با تشریح این خبر، اظهار کرد: بارش پراکنده ی برف و باران از ساعات اولیه ی بعد از ظهر روز دوشنبه در راه های استان از جمله شهرستان چاراویماق، آزاد راه تبریز – زنجان و قسمتی از راه های میانه بخش آق کند و هشترود و مراغه آغاز شد که بلافاصله عوامل راهداری در محورها مستقر شده و اقدام به نمک پاشی کردند.

وی با اشاره به تداوم بارش های پراکنده ی برف و باران در راه های استان، گفت: تا به این لحظه گزارشی از برف سنگین که منجر به راه بندان شود، ارسال نشده است.

مسئول هماهنگی برف روبی راه های استان با بیان این که تردد در راه های استان به صورت امن در جریان است، افزود: عوامل راهداری در راه ها در حالت آماده باش بوده و اقدام به  یخ زدایی، تیغ زنی و نمک پاشی می کنند.

وی با ارائه توصیه هایی به رانندگان، خاطرنشان کرد: رانندگان در هوای بارانی برای جلوگیری از لغزندگی خودرو، سرعت مطمئنه و فاصله طولی مناسب را رعایت کرده و ضمن همراه داشتن زنجیرچرخ و وسایل ایمنی زمستان، با احتیاط کامل رانندگی کرده و قوانین راهنمایی و رانندگی را رعایت کنند.

رسول زاده با اشاره به بارش برف و باران در محورهای مواصلاتی استان از فردا، گفت: فردا، علاوه بر بارش برف و باران، مه گرفتگی نیز در جاده ها وجود داشته و تمامی راه های استان خیس و لغزنده می شوند.

وی ادامه داد: طی روزهای گذشته، به علت بارش برف در مناطق کوهستانی، پنج راه روستایی شهرستان هشترود مسدود شده بود که با تلاش عوامل راهداری، بازگشایی شد.

انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha