قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۶۰۱۸۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

روایتی ناگفته از رهبر معظم انقلاب در حوادث ۸۸: اینکه گفته می شود مثلاً «مرگ بر فلان»، برای ما بد نیست؛ چیز تازه ای هم در انقلاب نیست / این فحشها برای نفس ما خوب است

اینکه گفته می شود مثلاً مرگ بر فلان، برای ما بد نیست و چیز تازه ای هم در انقلاب نیست. منافقین تابلوهایی را علیه امام بر سر چهارراه ها نصب می کردند. من خدمت امام رسیدم. به امام گفتم بد نیست به جای این دروغ پردازی هایی که درباره شما می کنند بعضی از این شعارهای مرگ بر فلان را برای تعدیل نفس، علیه ما سر دهند. این فحشها برای نفس ما خوب است.

روایتی ناگفته از رهبر معظم انقلاب در حوادث ۸۸: اینکه گفته می شود مثلاً «مرگ بر فلان»، برای ما بد نیست؛ چیز تازه ای هم در انقلاب نیست / این فحشها برای نفس ما خوب است

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، پایگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله خامنه ای، روایتی جدید از واکنش رهبر انقلاب به شعارهایی که در سال ۸۸ علیه ایشان داده می شد را منتشر کرده است.

در این مطلب به دیدار خانواده روح الامینی با رهبر انقلاب اشاره شده و آمده است؛

بعد از تسلیت رهبر انقلاب به این خانواده که برای چندمین بار صورت می گرفت، آنها دو مطلب را به آقا میگویند: گلایه از اینکه کار ما خوب دنبال نمی شود و با عناصر سطح بالا برخورد نمی شود. رهبر انقلاب علاوه بر آنچه قبلاً انجام شده بود، از مسئولین دفترشان میخواهند مسئله را پیگیری کنند.

و امّا دوّمین ناراحتی شان را این گونه مطرح می کنند: عدّه ای اهانتهایی به شما روا می دارند و این تحمّلش برای ما سخت است و ما را زجر می دهد. آقا متذکّر می شوند که آدم اگر خودش را به این چیزها مشغول کند از مبانی و اصول دور می شود. ما دنیا را تکان دادیم، انقلاب همان خطّی را که شروع کرده تداوم می دهد و هنوز دنیا را تکان می دهد. اینکه گفته می شود مثلاً مرگ بر فلان، برای ما بد نیست و چیز تازه ای هم در انقلاب نیست. منافقین تابلوهایی را علیه امام بر سر چهارراه ها نصب می کردند. من خدمت امام رسیدم. به امام گفتم بد نیست به جای این دروغ پردازی هایی که درباره شما می کنند بعضی از این شعارهای مرگ بر فلان را برای تعدیل نفس، علیه ما سر دهند. این فحشها برای نفس ما خوب است.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha