قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۶۰۱۶۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

سرمربی بسکتبال بانوان نامی نو: تلاشمان را برای کسب قهرمانی انجام می دهیم

سرمربی تیم بسکتبال بانوان نامی نو گفت: تمام تلاشمان را برای کسب عنوان قهرمانی انجام می دهیم، راه سختی در پیش داریم و دوست دارم این راه را با موفقیت بگذرانیم.

سرمربی بسکتبال بانوان نامی نو: تلاشمان را برای کسب قهرمانی انجام می دهیم

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، سپیده جعفری امروز در اصفهان در خصوص وضعیت تیم بسکتبال بانوان نامی نو اظهار داشت: یک بازیکن اصفهانی در ابتدای فصل به تیم اضافه شد، سایر بازیکنان از فصل قبل در تیم هستند.

سرمربی تیم بسکتبال بانوان نامی نو افزود: البته چند بازیکن جوان از تیم امید به سوپر لیگ اضافه کردیم؛ سعی داشته ایم از بازیکنان بومی اصفهان استفاده کنیم و فقط خدادادی از قزوین را داریم و پایه بومی تیم حفظ شده است.

وی با بیان این که بازی های نیم فصل اول را خوب شروع کردیم، گفت: تیم روند خوبی داشت و با صدرنشینی نیم فصل را به اتمام رسیدیم، در دور رفت بچه ها خیلی خوب بازی کردند.

جعفری در ادامه با اشاره به شکست هفته گذشته تصریح کرد: در بازی برگشت تیم ها دچار افت می شوند، بازی هفته گذشته مقابل تیم گرگان را روی اشتباهات خودمان باختیم؛ تیم از لحاظ آمادگی خوب بود اما این افت و خیز ها در بسکتبال پیش می آید و به همین دلیل نتیجه نگرفتیم.

سرمربی تیم بسکتبال بانوان نامی نو بیان داشت: امیدوارم شکست هفته قبل را در بازی بعدی جبران کنیم، تیم های گروه ما بازی های خوبی انجام می دهند و از گروه دیگر سخت تر هستند و باانگیزه کار می کنند؛ در خیلی از بازی ها حتی عقب بودیم اما بازیکنان به خوبی بازی را جمع کردند و گروه آسانی نداریم.

وی در مورد بازی بعدی نامی نو گفت: این هفته با سپهرداد در تهران بازی داریم که تیم خیلی خوبی است و بازی رفت در اصفهان را برده ایم، اما یک بازیکن به آن ها اضافه شده است و فکر می کنم بازی راحتی نداشته باشیم.

جعفری در مورد هدف گذاری باشگاه نامی نو خاطر نشان کرد: هر تیمی بسته می شود به دنبال کسب مقام خوب است؛ تمام تلاشمان را برای کسب عنوان قهرمانی انجام می دهیم و امیدواریم به هدفی که باشگاه دارد، برسیم، راه سختی در پیش داریم و دوست دارم این راه را به خوبی و با موفقیت بگذرانیم.

تیم بسکتبال بانوان نامی نو در دور رفت مسابقات لیگ برتر همه بازی ها را با پیروزی پشت سر گذاشت و هفته گذشته در اصفهان به بانوان شهر گرگان باخت؛ نامی نو با 13 امتیاز در رده دوم گروه الف قرار گرفته است.

انتهای پیام/63090/ج30/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha