قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۶۰۱۴۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

بانوی رکابزن: فدراسیون الان باید حمایت کند/ فاصله با نفرات برتر آسیا زیاد شود جبرانش سخت می شود

بانوی رکابزن کوهستان ایران گفت: در حال حاضر که با نفرات برتر آسیا فاصله چندانی نداریم باید حمایت شویم در غیر این صورت اگر فاصله زیاد شود جبرانش هم سخت خواهد شد.

بانوی رکابزن: فدراسیون الان باید حمایت کند/ فاصله با نفرات برتر آسیا زیاد شود جبرانش سخت می شود

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، فرانک پرتوآذر درباره ی اینکه پیشرفتی که دوچرخه سواری کوهستان داشته نباید فراموش شود، بیان کرد: کوهستان از معدود رشته های دوچرخه سواری است که در آن با نفرات برتر آسیا فاصله زیادی نداریم و جزو چهار، پنج نفر اول آسیا هستیم. از این رو امکان اینکه بتوانیم به آنها برسیم وجود دارد و این مدال آوری ما را در آسیا ممکن می کند. بنابراین امیدوارم فدراسیون نگاه ویژه ای به کوهستان داشته باشد و ما را حمایت کند.

پرتوآذر در پاسخ به این پرسش که در چه مواردی نیاز به کمک فدراسیون دارد، تصریح کرد: من طبق برنامه ریزی که مربی  و مشاور های ورزشی ام  انجام داده اند، پیش می روم. بیشترین کمک هم از طرف فدراسیون می تواند مربوط به تهیه لوازم و حضور در مسابقات باشد. البته بخشی از لوازم و تجهیزاتی که نیاز داشتم را خودم تهیه کردم که حدود 3 هزار یورو شد اما بقیه را نمی توانم تهیه کنم و قرار شد لیستش را به فدراسیون بدهم. من در مسابقات قهرمانی آسیا قطعا مدال می خواهم اما باید حمایت هم باشد چون اگر این حمایت نباشد نمی توانیم فاصله خود با نفرات برتر را جبران کنیم.

 بانوی رکابزن ایران با اشاره به اینکه اگر به المپیک نرفتیم نباید مدال قهرمانی آسیا را هم از دست بدهیم، تاکید کرد: المپیک توکیو، آخرین المپیک نبود اما جدا از بحث المپیک، بازی های آسیایی 2022 را هم داریم که تا چشم روی هم بگذاریم از راه می رسد بنابراین از الان باید برنامه ریزی کنیم تا فاصله ما با نفرات قدرتمند آسیا کم و کمتر شود. در این صورت در بازی های آسیایی حتما سکو مال ما است. اما اگر این فاصله بیشتر شود دیگر نمی توانیم کاری انجام دهیم.

او در پاسخ به این پرسش که فدراسیون قرار است برای تهیه دیگر تجهیزاتی که نیاز دارد به او کمک کند یا خیر، گفت: قرار شد لیست را برایشان بفرستم تا ببینند چقدر از آن را می توانند تهیه کنند. من خودم تا جایی که در توانم بود لوازم مورد نیاز را تهیه کردم اما بقیه آن را دیگر نمی توانم. از طرفی لوازمی که تهیه می کنیم  هر چقدر کار کرد خیلی خوبی داشته باشند، در نتیجه هم بسیار تاثیر گذار است و باعث می شود انرژی کمتری از دست بدهیم.

 انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha