قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۶۰۱۴۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

ثبت بیش از چهار میلیارد دقیقه مکالمه در اپراتورها

هر یک از اپراتورهای تلفن همراه در سه ماهه دوم سال جاری، مکالماتی با سایر اپراتورهای همراه، تلفن ثابت و مکالمات بین الملل داشتند که سقف این مکالمات را به بیش از چهار میلیارد دقیقه می رساند.

ثبت بیش از چهار میلیارد دقیقه مکالمه در اپراتورها

با وجود شبکه های اجتماهی که امروزه بخش اعظمی از ارتباطات افراد به واسطه آن ها انجام می شود، همچنان بسیاری از مکالمات مردم از طریق تلفن های همراه صورت می گیرد. مطابق آمار منتشره توسط سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، هر یک از اپراتورها در سه ماهه دوم سال جاری، مکالمات ورودی و خروجی متفاوتی داشتند.

اپراتور همراه اول در مجموع بیش از چهار میلیارد دقیقه مکالمه خروجی از اپراتور همراه اول به سایر اپراتورهای همراه و بیش از سه میلیارد دقیقه مکالمه ورودی از سایر اپراتورهای همراه به اپراتور همراه اول داشته است. میزان مکالمات ورودی و خروجی اپراتور همراه اول به تفکیک در جدول زیر  آمده است.

همچنین اپراتور ایرانسل در مجموع بیش از سه میلیارد دقیقه مکالمه خروجی از اپراتور ایرانسل به سایر اپراتورهای همراه و بیش از چهار میلیارد دقیقه مکالمه ورودی از سایر اپراتورهای همراه به اپراتور ایرانسل داشته است. مکالمات ورودی و خروجی اپراتور ایرانسل به تفکیک در جدول زیر  آمده است.

اپراتور رایتل نیز در مجموع بیش از ۳۳۴ میلیون دقیقه مکالمه خروجی از اپراتور رایتل به سایر اپراتورهای همراه و بیش از ۴۵۰ میلیون دقیقه مکالمه ورودی از سایر اپراتورهای همراه به اپراتور رایتل داشته است. مکالمات ورودی و خروجی اپراتور رایتل به تفکیک در جدول زیر آمده است.

انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha