قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۶۰۱۳۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

90 درصد مردم شهرستان خلخال کارت ملی هوشمند دریافت کردند/ کاهش 25 درصدی طلاق در شهرستان خلخال

رئیس اداره ثبت احوال شهرستان خلخال گفت: 90 درصد جمعیت واجدشرایط شهرستان خلخال کارت ملی هوشمند دریافت کردند.

90 درصد مردم شهرستان خلخال کارت ملی هوشمند دریافت کردند/ کاهش 25 درصدی طلاق در شهرستان خلخال

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، سید عیسی کریم پور در اردبیل اظهار کرد: ۹۰ درصد جمعیت شهرستان خلخال یعنی ۶۲ هزار نفر کارت ملی هوشمند دریافت کردند.

وی افزود: انتظار می رود ده درصد باقی مانده مردم با مراجعه به دفاتر پیشخوان دولت و اداره ثبت احوال نسبت به ثبت نام در سامانه ثبت احوال و دریافت کارت ملی هوشمند اقدام نمایند.

رئیس اداره ثبت احوال شهرستان خلخال با اشاره به سابقه ثبت احوال این شهرستان تصریح کرد: اداره ثبت احوال خلخال در سال ۱۳۰۷ تأسیس شده و امسال پای به ۹۱ سالگی گذاشته که یکی از ادارات با قدمت در استان اردبیل در حوزه هویت و اسناد سجلی است.

رئیس اداره ثبت احوال خلخال با اشاره به مقوله طلاق و ازدواج و ثبت آمار دقیق از این فرایند گفت: در ۹ ماهه سال جاری با کاهش ۳/۲۵ درصدی طلاق در شهرستان خلخال مواجه بودیم.

کریم پور بیان کرد: در سال ۹۷، ۱۳۴ مورد طلاق در شهرستان به صورت رسمی ثبت شده و این میزان در سال جاری به یک صد مورد کاهش یافته که نشان از  نهادینه سازی فرهنگ ازدواج برای حفظ چهار چوب ارزشمند خانواده است.

وی از کاهش ازدواج در خلخال خبر داد و گفت: در مقوله ازدواج نیز در ۹ ماهه سال جاری، ۵۷۶ ازدواج ثبت شده که نسبت به سال گذشته که ۶۳۰ فقره ثبت شده بود، ۸/۵۷ درصد کاهش نشان می دهد. 

انتهای پیام/3463/731

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha