قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۶۰۱۲۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

خسارات فتنه ۴۸ ساعته اخیر بیشتر از فتنه ۸۸ بود

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی گفت: خسارات فتنه ۴۸ ساعته اخیر بیشتر از فتنه ۸۸ بود.

خسارات فتنه ۴۸ ساعته اخیر بیشتر از فتنه ۸۸ بود

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از قرچک، عباس گودرزی شب دوشنبه در نشست بصیرت افزایی به مناسبت ۹ دی که در مسجد امام رضا(ع) قرچک برگزار شد، اظهار داشت: فتنه ۸۸ شرایطی را ایجاد کرد که مردم نمی توانستند حق را از باطل تشخیص دهند، خواص و حامیان فتنه در آن زمان سکوت کرده بودند که این افراد نیز در آن زمان خیانت کردند و اقدام به شفاف سازی نکردند.

وی گفت: در زمان فتنه نباید بی تفاوت باشیم، باید در وسط میدان بود و حضور فعال داشته باشید اجازه ندهید دشمنان نظام باطل را به گونه ای جلوه دهد که از حق قشنگ تر باشد.

وی افزود: دشمن با سه حرکت فشار اقتصادی، روانی و عملی در طول انقلاب به کشور فشار وارد می کرد، حال دشمنان نظام و معاندین این سه حرکت را به یکبار به کار گرفته است و می خواهند کشور را فلج کنند، باید بصیرت خود را افزایش دهیم و از ولایت دفاع کنیم.

گودرزی افزود: باید از گذشته درس عبرت بگیریم کشورهای همسایه خود را ببینم که با آمریکا ارتباط دارند و میبینید چه بلائی بر سر آنها آمده است، در کشور باید از برجام درس گرفت آیا کشورهای مذاکره کننده پای قول و قرار خود ایستادند.

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی بیان داشت: تا زمانی که نگاه به خارج باشد و به داشته های داخلی اعتماد نکنیم می شود همین وضعیت کشور، در جنگ با داعش کشور مرزهای دفاعی خود را در سوریه و عراق بنا کرد تا اینکه دشمن به داخل مرزهای کشور ورود نکند و در این مسیر شهدای مدافع حرم را تقدیم کردیم تا کشور در امنیت باشد.

وی در خصوص موضوع cft ادامه داد: زمانی که وزیر امور خارجه به مجلس آمد و از وی پرسیدیم چه تضمینی برای این طرح وجود دارد گفت؛ هیچ تعهدی در خصوص تعهدات کنوانسیون های خارجی وجود ندارد.

وی تاکید کرد: امنیت دفاعی تضمین کننده اقتدار و امنیت کشور است، عده ای اقتدار کشور در عرصه نظامی را می خواهند تقدیم دشمن کنند در صورتی که برای این اقتدار شهدای زیادی را تقدیم انقلاب کردیم.

گودرزی خاطر نشان کرد: دشمنان نظام اعلام کردند که نباید به جنگ اعتقادی اراده مردم ایران رفت بلکه از طریق روانی به جنگ مردم ایران برویم و با ایجاد جنگ روانی و فشارهای اقتصادی اراده مردم ایران ضعیف کنیم.

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی گفت: زمانی انرژی هسته ای نقطه قوت ایران بود، با جنگ روانی کاری کردن که مردم ایران می گویند که انرژی هسته ای را نمی خواهیم، موشک که ضامن امنیت کشور است اعلام می کنند که موشک را نمی خواهیم و سپاه نباید در کشور آزمایشات موشکی داشته باشد.

وی بیان کرد: فتنه ۴۸ ساعته اخیر در کشور خسارات آن بیشتر از فتنه ۸۸ بود چرا که دشمنان نظام زیرساخت هایی که نیاز مردم بود را تخریب کردند.

گودرزی خطاب به مسئولان دولتی، گفت: در فتنه اخیر رهبر انقلاب خود را هزینه می کند چرا که مسئولان در نهایت بی تدبیری بنزین را گران کردند، در فتنه اخیر معجزه انقلاب این بود که رهبر معظم انقلاب به موضوع گرانی بنزین ورود کرد تا اینکه فتنه دشمنان نظام را خنثی کند.

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی در پایان گفت: در فتنه اخیر بعضی از نیروهای انقلابی هم بصیرت لازم را نداشتند، نیروی انقلابی در هر شرایطی باید پشتیبان ولایت فقیه باشد و از رهبر و امام خود دفاع کند.

انتهای پیام/۶۷۰۳۷/پ/ث30

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha