قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۶۰۰۹۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

 گوشی «پیکسل4a گوگل» انتظارات کاربران 2020 را براورده می کند؟ / از نمایشگر دارای حفره پانچ تا دوربین مربعی

به نظر می رسد شرکت گوگل تصمیم گرفته در گوشی جدید خود پیکسل4a به خواست کاربران توجه بیشتری نشان دهد و به همین دلیل نیز از دوربین مربعی و نمایشگر دارای حفره پانچ در محصول جدید خود استفاده کرده است.

 گوشی «پیکسل4a گوگل» انتظارات کاربران 2020 را براورده می کند؟ / از نمایشگر دارای حفره پانچ تا دوربین مربعی

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، به نظر می رسد شرکت گوگل تصمیم گرفته در گوشی جدید خود پیکسل4a به خواست کاربران توجه بیشتری نشان دهد و به همین دلیل نیز از دوربین مربعی و نمایشگر دارای حفره پانچ در محصول جدید خود استفاده کرده است.

رندرهای جدید گوشی پیکسل 4a وجود یک نمایشگر حفره دار را در گوشه بالای سمت چپ برای دوربین جلویی که اولین بار در خط تولید پیکسل رخ می دهد را نشان می دهد.

اعتقاد بر این است که  صفحه نمایش این گوشی بین 5.7 و 5.8 اینچ قرار دارد و حاشیه ها بطور قابل توجهی باریک تر از پیکسل 3a فعلی خواهد بود. با نگاهی به بخش پشتی گوشی شاهد قطع دوربین مربعی هستیم اما این بار در اندازه کوچکتر. همچنین این گوشی فلاش LED و سنسورهای دیگری را در خود جای داده است.

برای دریافت اطلاعات بیشتر باید منتظر سرنخ های بیشتری باشیم. به خاطر داشته باشید که این یک رندر اولیه است و به هیچ وجه محصول نهایی نیست. طبق گمانه زنی ها ، باید شاهد عرضه پیکسل 4a در طول نیمه نخست سال 2020 باشیم.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha