قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۶۰۰۹۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

برگزاری پویش دوشنبه های ورزشی با حضور معلمان ورزش

پویش ملی دوشنبه های ورزشی با حضور ۱۳۰۰ معلم ورزش مدارس شهر تهران برگزار شد.

برگزاری پویش دوشنبه های ورزشی با حضور معلمان ورزش

سی و چهارمین پویش دوشنبه های ورزشی و همایش پیاده روی با همکاری آموزش و پرورش شهر تهران و حضوربیش از ۱۳۰۰ معلم ورزش در بازار بزرگ ایران برگزار شد.

مجید رباطی - سرپرست سازمان ورزش شهرداری تهران - در حاشیه برگزاری این پویش اظهارکرد: در پی نشست های متعددی که با مسئولان وزارت آموزش و پرورش شهر تهران برگزار کردیم، بر تشکیل ستادی مشترک اتفاق نظر به وجود آمده و بر همکاری های نزدیک به منظور پیشبرد اهداف ورزش همگانی پایتخت تأکید شده است.

وی با اشاره به حضور معلمان ورزش مدارس شهر تهران در این برنامه بزرگ ورزشی گفت: برنامه امروز حاصل هم اندیشی های مشترک است. ما امیدواریم از این پس شاهد تعاملات بیشتری در عرصه ورزش شهروندی و همگانی باشیم که بدون شک حاصل این توافق و اجماع، سلامتی و شادابی برای خانواده هاست.
 

همکاری های فرابخشی، نیاز ورزش همگانی

میترا روحی - نایب رییس بانوان فدراسیون ورزش های همگانی - نیز با حضور در این برنامه بزرگ ورزشی، بر لزوم همکاری های میان بخشی تأکید کرد و گفت: یکی از چالش های اساسی در حوزه ورزش، فقدان همکاری های مشترک و وجود نگاه های جزیره ای است که کار را برای توسعه ورزش در ابعاد مختلف همگانی و قهرمانی سخت می کند.

وی برگزاری برنامه هایی همچون پویش ملّی دوشنبه های ورزشی و همکاری با دستگاه های مختلف را راهکاری مناسب برای توسعه ورزش در میان اقشار مختلف برشمرد و اظهارکرد: تعامل و همکاری های فرابخشی یکی از راه های توسعه ورزش همگانی است. امیدواریم این روند پربرکت همچنان استمرار داشته باشد.


تعامل شهرداری و آموزش و پرورش؛ پیشگیری از فقرحرکتی نسل فردا

محمدی - معاون تربیت بدنی و اداره سلامت کل آموزش و پرورش شهر تهران - نیز در حاشیه برگزاری این پویش اظهارکرد: در حال حاضر سلامت نسل فردا یعنی دانش آموزان از اهمیت بالایی برخوردار است. همچنین باید توجه داشته باشیم که برای نهادینه کردن فرهنگ ورزش در خانواده ها باید از مدارس و دانش آموزان آغاز کرد، لذا همکاری شهرداری و آموزش و پرورش یکی از موثرترین راهکارها برای توسعه ورزش همگانی و دستیابی به اثرات نیکوی آن در جامعه است.

وی با بیان این که ورزش همگانی در ذات ورزش مدارس نهفته است، گفت: ما نشست های مشترکی با سازمان ورزش شهرداری تهران برگزار کرده ایم و درصدد هستیم با تفاهمنامه هایی موضوع همکاری های مشترک در حوزه ورزش همگانی را عملیاتی کنیم.

سی و چهارمین پویش ملّی دوشنبه های ورزشی که امروز نهم دی ماه در بازار بزرگ ایران( ایران مال) برگزار شد، با پیاده روی شرکت کنندگان دور آبنمای مجموعه، آغاز و با تمرینات ورزشی هماهنگ ادامه یافت.

به گزارش روابط عمومی سازمان ورزش شهرداری پایتخت، پس از پایان تمرینات ورزشی نیز حرکات نمایشی گروه باستانی کاران، اهدای جوایز به قید قرعه به حاضران در مراسم و نیز اهدای تندیس پویش دوشنبه های ورزشی به حمید سجادی - معاون سابق وزارت ورزش و جوانان و مدیر کنونی ورزش بازار بزرگ ایران - انجام پذیرفت.

انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha