قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۶۰۰۴۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

سرمربی تیم فوتبال بانوان البرز استعفا کرد

استان ها البرزکرج سحر کلوند سرمربی تیم لیگ برتری فوتبال بانوان استان البرز از سمت خود در این تیم استعفا کرد.

سرمربی تیم فوتبال بانوان البرز استعفا کرد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، تیم فوتبال بانوان البرز که در رقابت های لیگ برتر کشور حضور دارد در آغاز این دوره از رقابت ها توانست نتایج خوبی را کسب کند.

در ادامه بازی ها، رفته رفته روند این تیم رو به ضعف رفت و با چهار برد، یک تساوی،۶ باخت و با کسب ۱۳ امتیاز، صدر جدول را از دست داد و اکنون در مکان هشتم جدول لیگ برتر فوتبال بانوان کشور قرار دارد.

کلوند سرمربی تیم فوتبال بانوان البرز روز دوشنبه ضمن تایید استعفایش گفت: این استعفا را شب گذشته به صورت تلفنی به هیات استان اعلام کردم و متن کتبی آن نیز  به هیات فوتبال استان ارسال خواهم کرد.

وی با اشاره به دلایل استعفایش عنوان داشت: یک سری اعتقادات و درخواست ها از ابتدای فصل داشتم که انجام نشد و ترجیح دادم که به این خواسته های خود احترام گذاشته و کنار بکشم.

منصور بیکوردی رییس هیات فوتبال البرز نیز ضمن اظهار بی اطلاعی از استعفای سرمربی تیم فوتبال بانوان البرز گفت: تا این لحظه نه به صورت تلفنی و نه کتبی چیزی به بنده اعلام نشده است.

وی اضافه کرد: فشردگی بازی ها، مصدومیت بازیکنان و نداشتن بودجه کافی برای جذب بازیکنان جدید سبب شد تا تیم به خصوص در ۲ بازی اخیر نتایج خوبی کسب نکند.

بیکوردی با بیان اینکه به دنبال تقویت تیم فوتبال بانوان استان هستیم، اظهار داشت: اگر دستمان یک مقدار باز بود، می توانستیم چهار بازیکن جدید را جذب کرده و تیم را از این حالت خارج کنیم.

منبع ایرنا
ثبت نظرات
captcha