قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۶۰۰۴۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

همه برای سرمایه گذاری در استان پای کار باشند

مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری همدان ضمن تاکید بر اینکه باید از سرمایه گذاران در زمینه توسعه استان بهره مند شد گفت: برای سرمایه گذاری در یک منطقه دستگاه های مختلف اجرایی باید همکاری لازم را داشته باشند.

همه برای سرمایه گذاری در استان پای کار باشند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از همدان، سید محمود عسگریان پیش از ظهر امروز در جلسه رفع موانع سرمایه گذاری شهرستان رزن که در راستای بررسی مشکلات سرمایه گذاران برگزار شد در خصوص پروژه سرمایه گذاری عین آبادی اظهار کرد: در نظر گرفتن زمین مورد نظر فقط برای عبور و مرور است و ساخت و سازی انجام نمی شود بنابراین دستگاه ها باید همکاری کنند.

وی دستگاه ها را ملزم به همکاری در خصوص پروژه گلشنی دانست و گفت: در زمینه سد گونلو نیز امکان واگذاری ملک به صورت مالکیتی وجود ندارد و فقط به شرط قرارداد کوتاه مدت یا بلندمدت انجام می شود.

مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری همدان ضمن تاکید بر اینکه باید از سرمایه گذاران در زمینه توسعه استان بهره مند شد افزود: برای سرمایه گذاری در یک منطقه دستگاه های مختلف اجرایی باید همکاری لازم را داشته باشند.

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری رزن نیز اظهار کرد: در شهرستان رزن با کمبود تاسیسات گردشگری روبرو هستیم به طوری که تنها یک مهمانپذیر فعال در رزن وجود دارد و این کمبود تاسیسات اقامتی به شدت احساس می شود. 

شهروز کهیایی ادامه داد: از ابتدای سال جاری تاکنون سه فقره موافقت اصولی در قالب مجتمع های گردشگری برای رفاه حال گردشگران و مسافران برای شهرستان رزن صادر شده و اقدامات لازم و اخذ استعلام های مربوطه انجام شده است.

وی ادامه داد: یکی از موافقت های اصولی مجتمع گردشگری روستای گونلو است که در حاشیه سد خاکی انجام می شود و قرار است مقداری از زمین های اراضی ملی به سرمایه گذار واگذار شود.

رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری رزن بیان کرد: انتظار می رود منابع طبیعی و امور اراضی جهاد کشاورزی در تسریع واگذاری زمین های اراضی منطقه گونلو اقدامات لازم را داشته باشند.

وی همکاری اداره حمل و نقل و پایانه ها را مهم دانست و افزود: این امر می تواند روند مراحل اداری پروژه های گردشگری را تسریع بخشد.

فرماندار رزن نیز حمایت از سرمایه گذاران و رفع مسائل و موانع آنان را از وظایف اصلی دستگاه های اجرایی دانست و گفت: باید برای حفظ عملکرد و ارتقا میزان تولید و ایجاد تاسیسات گردشگری و حمایت از آنها تلاش کرد.

سید رضا سلامتی تصریح کرد: باید رونق بیشتر تولید، جذب گردشگر و افزایش اشتغال جزو برنامه های اولویت دار شهرستان رزن باشد.

وی خاطرنشان کرد: کار خوبی که در شهرستان انجام شده زیر ساخت های گردشگری است که از ابتدای سال جاری تاکنون رونق گرفته و متقاضیان زیادی برای سرمایه گذاری دارد.

فرماندار رزن با بیان اینکه ادارات خدمات رسان نقش خود را برای تسهیل و رفع موانع سرمایه گذاران ایفا کنند افزود: بزرگترین مجتمع گردشگری سد گونلو با سرمایه گذاری ۵۷ میلیارد تومان و سرمایه گذاری بخش خصوصی با تعامل و همکاری اهالی روستای گونلو در حال اقدام هست که یکی از پروژه های مهم ملی دانست. 

وی خواستار همکاری از سوی امور اراضی و منابع طبیعی شد تا هرچه سریعتر نسبت به واگذاری زمین های مورد نیاز پس از مراحل قانونی احداث پروژه گردشگری شروع شود.

انتهای پیام/۸۹۰۰۳/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha