قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۶۰۰۳۵
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

سردار نوریان :

۹ دی نشان داد ایران اسلامی با صلابت و مقتدر است

معاون اجتماعی و سخنگوی ناجا گفت: خلق حماسه ۹ دی و حضور مردم در این روز به جهان نشان داد که ایران اسلامی با صلابت و مقتدر است.

۹ دی نشان داد ایران اسلامی با صلابت و مقتدر است

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، سردار احمد نوریان با اشاره به بزرگداشت یوم الله ۹ دی اظهارداشت: حماسه سترگ ۹ دی یک رویداد بسیار عظیم در تاریخ کشور ما محسوب می شود که بعد از فتنه ۸۸ مردم هوشمند و بصیر ایران به صحنه آمدند و وحدت، انسجام، یکپارچگی و صلابت خودشان را یک بار دیگر به دنیا نشان دادند.

وی افزود: مردم ایران نشان دادند که ایران اسلامی با صلابت و مقتدر است و بیدی نیست که با این بادها تکان بخورد.

سخنگوی ناجا گفت: این انقلاب یک انقلاب الهی است و روح شهدا و امام (ره) بر این کشور حاکم است.

معاون اجتماعی ناجا گفت: بیش از ۳۰ هزار شهید بر رفتار و اعمال مردم تهران نظاره گر هستند و عملکرد ما را نظاره می کنند و خون همین شهدا است که تهران را بیمه کرده است.

وی تصریح کرد: پیام این روز به دنیا این است که مردم جمهوری اسلامی، مردمی ولایتمدار هستند و تحت زعامت دینی و سیاسی رهبر معظم انقلاب که جانشین برحق امام راحل هستند، زندگی می کنند.

نوریان افزود: مردم ما با خلق حماسه ۹ دی ثابت کردند که زیر سایه ولایت فقیه به سمت آرمان هایی که امام (ره) و شهدا پایه گذاری کرده اند، حرکت می کنند و به آن افتخار هم می کنند.

وی گفت: حوادث و رویدادها یکی پس از دیگری نشان داده است زمانی که کفر و شرک به صحنه می آید یک قدرت الهی و دست الهی به کمک مردم ایران می آید.

نوریان تصریح کرد: یک حدیث شریف از امام زمان (عج) می گوید «ما از احوالات شما بی خبر نیستیم و شما را فراموش نمی کنیم، چرا که اگر عنایت ما برداشته شود، دشمن شما را از بین می برد.» بر اساس همین حدیث، مردم ما می دانند که امام زمان (عج) و نایب برحق ایشان که رهبر معظم انقلاب هستند در این کشور رهبری می کنند.

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha