قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۶۰۰۲۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

زنده به گور شدن ۶ زن و مرد در بیمارستان سینا +عکس

پرونده ریزش مرگبار در بیمارستان سینا پس از ۴۱ سال رسیدگی شد و مسئول بیمارستان مجرم شناخته شد.

زنده به گور شدن ۶ زن و مرد در بیمارستان سینا +عکس

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، رکنا: اوایل بهار و تابستان ۹۶ بود که خانواده های شش مرد با حضور در دادسرای جنایی تهران، خواستار رسیدگی به پرونده مرگ پدران خود بعد از ۳۹ سال شدند.
تحقیقات از آن ها نشان داد که قربانیان ۳۹ سال پیش، برای عمل جراحی و ادامه درمان در بیمارستان سینای تهران بستری بودند که مرداد سال ۵۷ بخش جراحی داخلی بیمارستان فروریخت و به مرگ تعدادی از بیماران منجر شد.
۴ مرداد سال ۵۷ بخش جراحی داخلی بیمارستان سینا فروریخت و در این حادثه چند بیمار به کام مرگ فرو رفتند.
بررسی ها در خصوص علت این حادثه حکایت از آن داشت که گودبرداری غیراصولی ساختمان در حال احداث کنار بیمارستان، باعث رویداد این حادثه مرگبار شده است که خانواده با توجه به دلایل مختلف پیگیر پرونده هایشان نشدند تا این که پس از سال ها با حضور خانواده های بیماران فوت شده در این حادثه تحقیقات در دادسرای امور جنایی تهران آغاز شد.
پرونده تلخ سه زن و سه مرد که در بیمارستان سینا به کام مرگ فرو رفته بودند پس از ۴۱ سال از سوی دادسرای امور جنایی تهران مورد بررسی تکمیلی قرار گرفت و کیفرخواستی مبنی بر قرار مجرمیت برای علوم پزشکی که در آن زمان مسئول بیمارستان بود صادر شد.
بنا به این گزارش، مسئول بیمارستان سینا آن زمان به خاطر رعایت نکردن نظامات دولتی منجر به قتل و متهم شناخته شد که پرونده برای صدور حکم نهایی به دادگاه یک استان تهران ارجاع شد

منبع فردا نیوز
ثبت نظرات
captcha