قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۶۰۰۲۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پیشرفت ۹۳ درصدی بیمارستان جامع زنان ارومیه

استنادار آذربایجان غربی گفت: بیمارستان تخصصی زنان ارومیه از پیشرفت ۹۳ درصدی برخوردار است که نیاز است دستگاه های اجرایی نسبت به حل مشکلات آن اهتمام داشته باشند.

پیشرفت ۹۳ درصدی بیمارستان جامع زنان ارومیه

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از ارومیه، محمدمهدی شهریاری در نشست ویژه بررسی مسائل و مشکلات بیمارستان تخصصی جامع زنان در ارومیه با اشاره به ویژگی های خاص این پروژه و ضرورت افتتاح آن در سریع ترین زمان ممکن، اظهار کرد: با افتتاح پروژه های جدید بیمارستانی در نقاط مختلف استان شاهد بهبود چشمگیر سرانه تخت بیمارستانی در استان خواهیم بود.

وی با اشاره به روند مطلوب اجرایی پروژه بیمارستان تخصصی جامع زنان در ارومیه و پیشرفت فیزیکی ۹۳ درصدی آن، از دستگاه های اجرایی و خدمات رسان خواست تا نسبت به حل مشکلات این پروژه فاخر اهتمام جدی داشته باشند.

در ادامه این جلسه، جواد آقازاده، رئیس دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی، در خصوص بیمارستان جامع زنان ارومیه، ادامه داد: این پروژه یکی از پروژه های فاخر بهداشت و درمان آذربایجان غربی است.

وی با بیان اینکه این پروژه در شمالغرب کشور بی نظیر است، گفت: عملیات اجرایی بیمارستان تخصصی زنان ارومیه از اواسط سال ۱۳۹۶ آغاز شده و هم اکنون 85 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

آقازاده با بیان اینکه این بیمارستان 300 نختخوابی است، تصریح کرد: برای احداث و تکمیل و تجهیز آن، در مجموع 1400میلیارد ریال هزینه می شود.

از ارومیه، بیمارستان تخصصی زنان ارومیه به مساحت 30 هزار مترمربع و در هشت طبقه در حال احداث است.


انتهای پیام/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha