قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۶۰۰۰۸
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

دولت انگلیس آدرس محل زندگی هزاران سلبریتی را لو داد

دولت انگلیس در انتشار لیست افتخارات سالانه، به صورت تصادفی آدرس این افراد مشهور را نیز منتشر کرد.

دولت انگلیس آدرس محل زندگی هزاران سلبریتی را لو داد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، باشگاه خبرنگاران: به نقل از رویترز، دولت انگلیس روز گذشته اسامی افتخارات سال نو ۲۰۲۰ را منتشر کرد که تصادفا آدرس خانه و محل کار نیز به صورت آنلاین منتشر شده بود.

لیست افتخارات سال ۲۰۲۰، که انگلیس کارگردان و بازیگران خود را با آن مفتخر می کند امسال به اولیویا نیتون رسید و جوایز شوالیه هم به سم مندس و استیو مک کوئین می رسد. نسخه ای که از سوی این کشور به صورت آنلاین منتشر شده بود شامل آدرس محل کار یا خانه بیش از هزار سلبریتی از این کشور بود که شامل التون جان خواننده معروف هم می شود. این لیست به گفته منابع برای یک ساعت به طور کامل در دسترس بوده است.

یکی از مقامات که به صورت رسمی از این بابت عذرخواهی کرده بود، در این باره می گوید این اطلاعات به اشتباه منتشر شده اند و در اسرع وقت هم اقدام به حذف آن ها کرده اند.

او ادامه داد: ما از تمام کسانی که با این اشتباه تحت تاثیر واقع شدند، عذرخواهی می کنیم و به دنبال آن هستیم که بدانیم چگونه این اتفاق افتاده است. این موضوع را به دفتر کمیسر اطلاعات گزارش داده ایم و با کسانی که تحت تاثیر این موضوع قرار گرفته اند به طور مستقیم در ارتباط هستیم.

التون جان که در سال ۱۹۹۸ لقب شوالیه را دریافت کرده بود، نامش در این لیست برای افتخار همراهی برای خدماتش در موسیقی حضور داشت.

مندس ۵۴ ساله نیز فیلم های سینمایی «اسکای فال» و «اسپکتر» از سری فیلم های جیمزباند را کارگردانی کرده بود و مک کوئین ۵۰ ساله هم سال ۲۰۱۴ با فیلم سینمایی «۱۲ سال بردگی» موفق به دریافت جایزه اسکار شده بود.

منبع فردا نیوز
ثبت نظرات
captcha