قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۶۰۰۰۴
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پایان هفتمین مسابقات المپیاد ورزشی محلات یزد با اعلام نفرات برتر هر رشته

دبیر هفتمین المپیاد ورزشی محلات یزد گفت: المپیاد ورزشی محلات یزد با مشخص شدن نفرات برتر هر بخش به پایان رسید.

پایان هفتمین مسابقات المپیاد ورزشی محلات یزد با اعلام نفرات برتر هر رشته

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، محمد فاضل یوسفی از یزد، با اشاره به اینکه هفته پایانی المپیاد ورزشی محلات یزد با پیگیری مسابقات در رشته ها و رده های سنی مختلف برگزار شد، اظهار داشت: این دوره استقبال بسیار خوبی را در رشته های مختلف مشاهده کردیم.

مشخص شدن نفرات برتر تنیس روی میز

دبیر هفتمین المپیاد ورزشی محلات یزد در ادامه بابیان اینکه مسابقات تنیس روی میز نونهالان این المپیاد با حضور 27 ورزشکار در 9 گروه آغاز شد، خاطرنشان کرد: مسابقات به صورت دوره ای برگزار و در هر گروه دو نفر به دور حذفی صعود کردند که پس از 59 مسابقه، حسن شیخی مقام اول، سید احسان میرزینلی مقام دوم و سید پارسا حضرتی مقام سوم را به دست آوردند.

حضور 18 تیم در مسابقات کبدی بانوان

وی به مسابقات کبدی در بخش بانوان اشاره کرد و افزود: 18 تیم در این دوره از رقابت ها ثبت نام و شرکت کردند که 40 مسابقه بین این تیم ها برگزار شد.

یوسفی اضافه کرد: درنهایت پس از انجام 40 مسابقه کبدی در بخش بانوان به ترتیب تیم های پاکنژاد الف، پاکنژاد ب و دختران مهتاب موفق به کسب عنوان های اول تا سوم این دوره از مسابقات شدند.

رقابت های هیجان مسابقات گل کوچیک المپیاد ورزشی محلات یزد

دبیر هفتمین المپیاد ورزشی محلات یزد یکی از بخش های پرهیجان این دوره از المپیاد ورزشی محلات را برگزاری مسابقات گل کوچیک آقایان عنوان کرد و گفت: استقبال بسیار خوبی از این مسابقات با حضور 20 تیم از محلات مختلف صورت گرفت.

وی تعداد مسابقات برگزارشده در رشته گل کوچیک آقایان را 48 مسابقه اعلام کرد و اذعان داشت: پس از برگزاری مسابقات نفس گیر درنهایت تیم های غدیر امیرآباد، شهید هدایتی و مقاومت به ترتیب به مقام های اول تا سوم دست یافتند.

کیفیت بسیار بالای مسابقات بدمینتون بانوان

یوسفی در ادامه با اشاره به برگزاری مسابقات بدمینتون بانوان در المپیاد ورزشی محلات یزد، خاطرنشان کرد: در این مسابقات 86 نفر شرکت کردند که درنهایت هانیه عظیمی مقام اول، دُرسا ستوده نیا مقام دوم، مینا دهقان و حنانه احمدنیری هم به سوم مشترک رسیدند.

دبیر هفتمین المپیاد ورزشی محلات یزد در خصوص کیفیت رقابت های بدمینتون بانوان، گفت: سطح کیفی مسابقات بسیار بالا و در حد انتخابی مسابقات کشوری بود و ما نیز بحث استعدادیابی را دنبال کردیم تا ان شاءالله استعدادهای این رشته بتوانند در آینده حرف های بسیاری برای گفتن داشته باشند.

انتهای پیام/90013

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha