قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۶۰۰۰۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

حماسه ۹ دی اوج بصیرت ملت ایران را نشان داد

رئیس اداره تبلیغات اسلامی نهاوند گفت: مردم در نهم دی سال ۸۸ با خنثی کردن فتنه دشمن اوج بصیرت و آگاهی و میثاق خود با ولایت را به نمایش گذاشتند و انقلاب را در برابر توطئه دشمن بیمه کردند.

حماسه ۹ دی اوج بصیرت ملت ایران را نشان داد

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، حجت الاسلام موسی محبی امروز در گفت وگو با در نهاوند اظهار کرد: مردم در نهم دی سال ۸۸ با خنثی کردن فتنه دشمن اوج بصیرت و آگاهی و میثاق خود با ولایت را به نمایش گذاشتند و انقلاب را در برابر توطئه دشمن بیمه کردند.

وی گفت: بر همین اساس دشمنان که از ابتدای انقلاب همواره از حضور مردم و پشتیبانی آنها دچار آسیب شده اند سعی دارند که مردم را از ادامه این راه خسته کرده و آنها را نسبت به آینده ناامید کنند.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی نهاوند با اشاره به اینکه مردم بصیر و موقعیت شناس ایران همواره در لحظات حساس نظام را همراهی کرده و موقعیت را به درستی تشخیص داده اند اضافه کرد: در ۹ دی پیوند بین مردم و ولایت به جهانیان ثابت شد.

وی در ادامه تداوم اهداف انقلاب را در گرو بصیرت و آگاهی مردم عنوان کرد و افزود: همانگونه که تاکنون مردم بابصیرت توانسته اند از انقلاب دفاع کنند باید برای تداوم مسیر انقلاب همچنان بصیر و دشمن شناس بود و به فرامین مقام معظم رهبری توجه کرد.

محبی با اشاره به اینکه تنها راه استقلال کشور و رسیدن به خودکفایی، نگاه بر توان داخلی و دوری از امید بستن به بیگانگان است افزود: از آن جا که کار دشمن ایجاد مشکل و اغتشاش است نباید به وعده های آنها چشم امید داشته باشیم؛ رفع مشکلات با تکیه بر توانمندی های داخلی میسر می شود.

وی بر ضرورت گرامیداشت ۹ دی و یادآوری دستاوردهای آن برای جوانان و نوجوانان تأکید کرد و گفت: به نظر می رسد نسل جدید نیازمند آن است تا از تجربیات جدید در مقابله با توطئه های جدید بهره مند شود به همین جهت یادآوری هر ساله ۹ دی می تواند منشا تجربیات ارزشمند برای نسل فردا در کشور باشد.

انتهای پیام/ 3140/ 

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha