قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۶۰۰۰۱
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

شیفت بعدازظهر دندان پزشکی های دولتی به بخش خصوصی واگذار شد + جزییات

معاون بهداشت وزارت بهداشت جزییات واگذاری مراکز دندان پزشکی این وزارتخانه به بخش خصوصی را تشریح کرد.

شیفت بعدازظهر دندان پزشکی های دولتی به بخش خصوصی واگذار شد + جزییات

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، دکتر علیرضا رییسی ، با اشاره به اما و اگرها درباره واگذاری مراکز دندان پزشکی وزارت بهداشت به بخش خصوصی، گفت: باید توجه کرد که ما این مراکز را به بخش خصوصی واگذار نکرده ایم، بلکه به صورت خرید خدمت از کمک بخش خصوصی در این مراکز استفاده می کنیم. در حال حاضر حدود ۳۲۰۰ مرکز دندان پزشکی در سراسر کشور داریم که شیفت بعدازظهر آن ها غیرفعال بوده و مراکز در بعداز ظهرها عملا بسته اند. در عین حال هزینه دندان پزشکی در بخش خصوصی بسیار بالاست و مردم در بعد از ظهرها دچار مشکل می شوند.

وی افزود: بر همین اساس مراکز دندان پزشکی را در شیفت عصر به صورت خرید خدمت به بخش خصوصی واگذار می کنیم تا با تعرفه مناسب که نه خصوصی است و نه دولتی، بلکه به نوعی تعرفه عمومی غیردولتی محسوب می شود، خدمات دندان پزشکی را به مردم ارائه دهند.

رییسی با بیان اینکه متاسفانه در حوزه دندان پزشکی در بخش خصوصی تعرفه مدون و مشخصی وجود ندارد، ادامه داد: تعرفه دولتی خدمات دندان پزشکی مشخص است. در عین حال یک تعرفه خصوصی را هم فرض کردیم و تعرفه ای بین این دو که البته بیشتر مایل به سمت تعرفه بخش دولتی است، برای خدمات دندان پزشکی که در شیفت بعد از ظهر در مراکز ما و از سوی بخش خصوصی ارائه می شود، تعیین کرده ایم تا شیفت های بعد از ظهر را هم برای مردم فعال کنیم که همه بتوانند از این خدمات استفاده کنند.

ساعت فعالیت مراکز دندان پزشکی وزارت بهداشت در بعدازظهرها 

معاون بهداشت وزارت بهداشت تاکید کرد: بنابراین مراکز دندان پزشکی وزارت بهداشت در شیفت های بعد از ظهر به صورت خرید خدمت از بخش خصوصی، خدمات دندان پزشکی را تحت نظارت وزارت بهداشت و با توجه به پروتکل های ما ارائه می دهند. بنابراین این مراکز که در ذیل مراکز جامع سلامت قرار دارند، از ساعت دو بعد از ظهر تا ۹ الی ۱۰ شب فعال می شوند.

انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha