قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۹۹۹۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

اصلی ترین پیام حماسه ۹ دی عشق به ولایت بود

رئیس سازمان بسیج طلاب استان همدان یوم الله ۹ دی را جزو ماندگارترین روزهای تاریخ ایران اسلامی عنوان کرد و خاص ترین شعار این روز را عشق مردم به ولایت، عاشورا و انقلاب دانست.

اصلی ترین پیام حماسه ۹ دی عشق به ولایت بود

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، حجت الاسلام علی حسنی امروز در همدان با اشاره به چرایی نامگذاری ۹ دی به روز «بصیرت و میثاق امت با ولایت» اظهار کرد: اگر بخواهیم به این سوال پاسخ دهیم باید به این نکته توجه کرد که در تاریخ هر ملتی روزهای سرنوشت سازی وجود دارد که ماندگار شده اند.

وی افزود: کشور ایران بعد از پیروزی انقلاب اسلامی روزهای تلخ و شیرین بسیاری را پشت سر گذاشته است که برخی از روزهای خوب آن از برجستگی و ماندگاری خاص برخوردارند که ۹ دی ۸۸ از جمله آنهاست.

رئیس سازمان بسیج طلاب همدان گفت: در این روز حماسه ای رقم خورد که همه جناح های سیاسی و عموم مردم جدای از نگرش ها و اختلاف نظرها در دفاع از ارزش ها و در پاسخ به هنجارشکنان و آشوب طلبان و در لبیک به ندای رهبر معظم انقلاب بدون کوچکترین چشمداشتی به میدان آمدند.

وی افزود: شعاری که در این روز مطرح شد از رنگ و بوی خاصی برخوردار بود که آن هم عشق به ولایت، عاشورا، انقلاب و اعلام انزجار و نفرت از دشمنان و منافقان بود.

حسنی روشنگری و مقابله با فتنه گران را وظیفه همیشگی خواص در جامعه دانست و تاکید کرد: در این برهه از زمان باید همه ما حواسمان باشد که عده ای با ظاهر دوست و باطن دشمن وارد میدان می شوند و فضا را به نفع خود پیش می برند.

وی با بیان اینکه خواص باید مرز و حریم خود را مشخص کرده و مردانه از آرمان ها دفاع کنند گفت: همه مردم و مسوولان در کنار هم با بصیرت و پشتیبانی از ولایت فقیه که تنها راه حفظ نظام است در صحنه ها حضور موثر و آگاهانه ای داشته باشند.

انتهای پیام/ 3140/ 

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha