قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۹۹۸۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

دشمنان بصیرت ملت ایران را دست کم نگیرند/نهم دی ماه ۸۸ اوج بصیرت مردم در دفاع از نظام و انقلاب

مسؤول سیاسی نمایندگی ولی فیه در سپاه فتح گفت: دشمنان از اوج بصیرت ملت ایران در نهم دی ماه شکست سنگینی را متحمل شدند.

دشمنان بصیرت ملت ایران را دست کم نگیرند/نهم دی ماه ۸۸ اوج بصیرت مردم در دفاع از نظام و انقلاب

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، از لنده، سرهنگ ضهرابی در مراسم یادواره شهدای پایگاه مقاومت بسیج امام صادق (ع) شهرک شهید رجایی لنده با اشاره به فهم و بصیرت بالای ملت ایران در طول تاریخ اظهار داشت: ملت ایران در تاریخ به انسان های بصیر و هوشیار معروف بوده و هستند. 

وی افزود: در طول دهه های اخیر و.با پیروزی انقلاب دشمنان نظام با توطئه و نیرنگ به دنبال ضربه زدن به پایه های نظام و انقلاب و دورکردن مردم از صحنه های حساس بوده است.

مسؤول سیاسی نمایندگی ولی فقیه در سپاه فتح کهگیلویه و بویر احمد به ضرورت توجه به نیازها و خواسته های مردم تصریح کرد: مسؤولان باید با برنامه ریزی صحیح و اصولی و بهره گیری از منویات مقام معظم رهبری زمینه و بستر خدمت صادقانه را فراهم کنند و اجازه سو استفاده از وضعیت های بد اقتصادی و سیاسی و فرهنگی را به بیگانگان ندهند. 

ظهرابی ادامه داد: مردم پای کار هستند و اجازه نخواهند دشمنان به اهداف شومشان دست یابند، این ما مسؤولان هستیم که باید قدردان بصیرت،  فهم، هوشیاری و درایت ملت باشیم. 

وی به نهم دی ماه ۸۸ اشاره کرد: حماسه ماندگار نهم دی ماه دشمنان را به حاشیه برد و شکست سنگینی را بر هیمنه توخالی استکبار وارد ساخت، این حماسه ماندگار تنها محصول گوش به فرمان رهبری و بصیرت ملتی است که برای حفظ نظام و انقلاب از جان خود می گذرند. 

مسؤول سیاسی نمایندگی ولی فقیه درسپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد یادآور شد: در حوادث اخیر آبان ماه نیز مردم بصیر راه خود را از دشمنان و آشوبگران جدا کردند و اجازه نداد در یک مسأله داخلی دشمنان سو استفاده کنند،  دشمنان همچنان از بصیرت ملت ایران در عرصه های مختلف سکشت سنگینی را دریافت می کنند. 

وی ضمن دعوت از مردم استان جهت شرکت در مراسم گرامیداشت نهم دیماه گفت: این حماسه ماندگار نه تنها باید گرامیداشته شود بلکه باید نسل به نسل منتقل شود تا آیندگان نیز با توطئه های دشمنان و نحوه برخورد ملت با این توطئه ها آشنا شوند. 

انتهای پیام/۸۲٠۱۳

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha