قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۹۹۸۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

پرسپولیس واستقلال نیم فصل بازیکن نمی گیرند؟/ سپاهان تنها تیم مدعی بدون مشکل

شرایط مالی نامناسب پرسپولیس و استقلال از یکطرف و ممنوعیت جذب بازیکن از سویی دیگر باعث می شود که جذب بازیکن برای این دو باشگاه بزرگ فوتبال ایران در نقل و انتقال زمستانی مشکل تر از همیشه باشد.

پرسپولیس واستقلال نیم فصل بازیکن نمی گیرند؟/ سپاهان تنها تیم مدعی بدون مشکل

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، آذرماه اعلام شد«باشگاه های پارس جنوبی جم، تراکتور تبریز، نساجی مازندران، صنعت نفت آبادان، استقلال تهران و پرسپولیس تا 30 روز حق ثبت قرارداد بازیکنان جدید خود را ندارند.» به این ترتیب در حالیکه نقل و انتقالات زمستانی آغاز شده و باشگاه های مختلف در حال رایزنی و مذاکره برای جذب بازیکنان جدید هستند اما  از 5 تیم اول جدول لیگ برتر 4 تیم از ثبت قرارداد منع شده اند. 

در بین مدعیان فقط سپاهان مشکلی برای ثبت قرارداد بازیکنان جدید ندارد. وضعیت مالی 3 باشگاه پرسپولیس، استقلال و صنعت نفت آبادان بسیار وخیم است. سرمربیان استقلال  و پرسپولیس بخاطر مشکلات مالی بارها از مسئولان این دو باشگاه انتقاده کرده اند و استراماچونی حتی آبی پوشان را رها کرد و رفت. 

کالدرون هم قبل از رفتن از ایران اعلام کرد: «نیازی به بازیکن خارجی ندارد و بهتر است مدیران باشگاه پرسپولیس به جای خرید بازیکن خارجی پول بازیکنان ایرانی را بدهند و 2 بازیکن جدید ایرانی بخرند.» البته پرسپولیس حق ثبت قرارداد بازیکن ایرانی هم ندارد. 

وضعیت صنعت نفت هم بهتر از سرخابی های پایتخت نیست.   با این حال خیلی ها معتقدند که این ممنوعیت برطرف می شود تا سایر مدعیان هم بتوانند قرارداد بازیکنان جدیدشان را جذب کنند اما تا این لحظه آنها حق ندارند قرارداد بازیکن جدیدی را ثبت کنند.

انتهای پیام/

 

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha