قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۹۹۷۶
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان:

بقاع متبرکه استان سمنان میزبان برنامه های ۹ دی هستند

سمنان - مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان، بابیان اینکه ویژه برنامه گرامیداشت ۹ دی در بقاع متبرکه شاخص استان برگزار می شود، گفت: حضور مردم در این مراسم مایه دلگرمی نظام است.

بقاع متبرکه استان سمنان میزبان برنامه های ۹ دی هستند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، حجت الاسلام اسماعیل تدینی شامگاه یکشنبه در نشستی با حضور اصحاب رسانه و خبرنگاران در اوقاف استان سمنان، بابیان اینکه ویژه برنامه گرامیداشت ۹ دی ماه در امامزادگان و بقاع متبرکه شاخص استان برگزار می شود، ابراز داشت: نشست های بصیرت افزایی با حضور خادمان بقاع متبرکه، اصحاب وقف و موقوفات، مردم، بسیجیان و کارکنان اوقاف ازجمله این برنامه ها است که به میزبانی امامزاده های استان در حال برگزاری هستند.

وی بابیان اینکه سخنرانی، برنامه های بصیرتی و … در زمره برنامه هایی هستند که در هشتم، نهم و دهم دی ماه ۹۸ در سطح بقاع متبرکه استان برگزار می شوند، افزود: حضور مردم به نوعی دلگرمی نظام و تجدید بیعت با آرمان های ولایت فقیه و انقلاب است.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان سمنان نهم دی ماه را حماسه ای ماندگار و برگ زرین تاریخ جمهوری اسلامی ایران دانست و تصریح کرد: مردم ما در این روز بار دیگر هوشیاری و ولایتمداری خود را در برابر دشمنان قسم خورده نظام و انقلاب به منصه ظهور رساندند.

تدینی به میدان آمدن مردم در روز نهم دی ماه را بر آب کننده نقشه های دشمنان دانست و ابراز کرد: مردم بار دیگر در این روز مشت محکمی به دهان دشمنان کوبیدند.

منبع مهر
ثبت نظرات
captcha