قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۹۹۲۷
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

کشف ۱۱کیلو تریاک در مترو تهران

یک جوان که قصد داشت ۱۱ کیلو و ۵۰۰گرم تریاک را با چمدان چرخدار در مترو تهران تحویل دهد دستگیر شد.

کشف ۱۱کیلو تریاک در مترو تهران

ساعت ۱۷ عصر شنبه هفتم دی ماه ماموران پلیس مترو در ایستگاه راه آهن تهران به جوانی حدودا ۳۵ ساله که با یک چمدان چرخ دار در حال تردد بود، مشکوک شدند بنابراین رسیدگی به موضوع را در دستور کار خود قرار داده و او را به طور نامحسوس تحت نظر قرار دادند.

او در حالی که به نظر می رسید سردرگم و چشم انتظار فردی است، در راهروهای مترو قدم می زد تا اینکه پس از ۴۰ دقیقه مراقبت، ماموران برای بررسی بیشتر نزدش رفته و او را به مقر پلیس مترو منتقل کردند.

بر اساس اعلام پلیس، در بررسی های انجام شده مشخص شد که در چمدان چرخدار او ۱۱ کیلو و ۵۰۰ گرم تریاک جاساز شده است.

این جوان که توسط ماموران دستگیر شده بود در بازجوییهای انجام شده اظهار کرد که در یکی از استانهای مرکز کشور ساکن است و در یک قالیشویی کار می کند. او اظهار کرد که چندی قبل با مردی آشنا شده و این فرد به او پیشنهاد داده تا برای بهتر شدن وضعیت مالیاش با او همکاری کند و هر چند وقت یک بار بسته ای را به تهران منتقل کند. او همچنین گفت که این مرد  یک چمدان در اختیارش قرار داده و خواسته که سوار بر قطار به تهران آمده و در ایستگاه مترو منتظر بماند تا اینکه مردی در قبالش ۲ میلیون تومان بدهد و چمدان را تحویل بگیرد.

بر اساس اطلاعات مرکز اطلاع رسانی پلیس، متهم در بازجوییهای پلیسی، مدعی بوده که از جاساز شدن مواد مخدر اطلاع نداشته است. او هم اکنون برای تحقیقات تکمیلی و شناسایی همدستانش در اختیار پلیس پیشگیری قرار دارد.
 

انتهای پیام

منبع ایسنا
ثبت نظرات
captcha