قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۹۹۲۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

«9دی­» 88 نمایش شکوهمند پیوندی ناگسستنی از امت با امام خود بود

جامعه اسلامی حامیان کشاورزی ایران در بیانیه ای خاطرنشان کرد: 9 دی­ 88، نمایش شکوهمند پیوندی ناگسستنی از امت ایران با امام خود بود که با سیل خروشان انسان ­های عاشق و ولایتمدار متجلی شد.

«9دی­» 88 نمایش شکوهمند پیوندی ناگسستنی از امت با امام خود بود

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، جامعه اسلامی حامیان کشاورزی ایران طی بیانیه ای مردم را برای حضور در راهپیمایی بزرگداشت 9 دی دعوت کرد.

متن بیانیه جامعه اسلامی حامیان کشاورزی ایران به این شرح است:

تاریخ ایران در تک ­تک صفحات و خاطرات خود رشادت­ها، حماسه­ ها و افتخارات مردم شجاع و بزرگورا ایران را ثبت و به حافظه خود سپرده ­است و عزت و غرور ملت ایران را به نمایش می ­گذارد.

از مبارزه با استعمار و تجاوز تا سرنگونی دیکتاتور­ها و خودکامگان، از رشادت­های دفاع از خاک میهن تا قطع دست متجاوز و ستمگر و توطئه ­گر، از درخشش و افتخار دانش و علم عالمان و حکیمان مرز و بوم تا قطره­ های خون چکیده بر خاک سرخ میهن، از ایستادگی و مقاومت مقابل زورگویی تا نشاندن تیر غیرت بر چشم فتنه­ ها و خیانت­ها.  

تاریخ ایران افتخار ثبت ویژگی برجسته مردم مسلمان ایران زمین را با لقب شجاعت و بصیرت بر تارگش ثبت کرده است.

عظمت حماسه ­سازی ملت غیور و قهرمان ایران روزی رقم خورد که استبداد و استعمار در دنیا با تمام هم­پیمانش در برابر خیل عظیم و خروشان انقلاب اسلامی تاب ایجاد خلل و توطئه نیاورد و کاخ استکبار در 22 بهمن 57 فروریخت. نهال انقلاب اسلامی با دستان توانمند امام خمینی (ره) کاشته  و با بصیرت آن رهبر معظم آبیاری شد و در عرض چهار دهه درختی تنومندی شد که جهان نظاره­ گر شاخ و برگ و طراوت آن است و سایه بلند آن با تلاش، تدبیر و اراده آهنین ولایت فقیه هرگونه تجاوز و توطئه و فتنه­ای را در نطفه از بین برده ­است و خواهد برد.

هر نادان و دشمنی که چشم طمع به امنیت و آرامش ایران زمین دوخت و خیال باطل برای تخریب و نابودی جمهوری اسلامی داشت، پاسخش مشت محکم بصیرت مردم فداکار ایران بود که بر دهان استکبار و جبهه باطل و یاوه­ گویان فرود آمد. از جمله این توطئه ­ها، فتنه 88 بود که پاسخ مردم ایران از حافظه تاریخ هرگز پاک نخواهد شد. نهم دی­ماه 88 ، نمایش شکوهمند پیوندی ناگسستنی از امت ایران با امام خود بود که با سیل خروشان انسان ­های عاشق و ولایتمدار متجلی گردید.

در این روز نفس دشمن بند آمد، چشمه فتنه ترکید و مرگشان رقم خورد. بصیرت رمز پیروزی ملت شد و پیوند عاشورایی امت و ولایت برگ زرینی از دفتر تاریخ را رقم زد. چه زیبا رهبر فرزانه انقلاب اسلامی این خروش امت اسلامی را تعبیر نمودند و آن را «حماسه ای ماندگار»، نامیدند.

آری، 9 دی­ماه 88  یادآور ولایتمداری، بصیرت، خروش، غرش فریادهای حق­طلب و تجلی اراده و قدرت الهی در ملتی است که با الهام از فرهنگ سرخ عاشورا و تبعیت از تدابیر اندیشمندانه ولی امر خود درسی بزرگ به دشمنان حق و حقیقت داد و تنبیهی عبرت ­آموز برای فریب­ خوردگان و دنیاطلبان شد. دشمن­ شناسی بی ­نظیر و به­ هنگام ملت  ایران یادآور تکرار طعم گوارای تقابل حق و باطل و پیروزی خون بر شمشیر بود. ملت سرفراز ایران اسلامی نشان داد مشعمل فروزان عاشورا در مرز و بوم ایران و در دل­های عاشق مردم خاموشی پذیر نیست.

جامعه اسلامی حامیان کشاورزی ایران، ضمن  اعلام گرامیداشت حماسه 9 دی و مراتب تقدیر و تشکر از ملت شریف و مومن ایران، مجاهدت ها و بصیرت بی نظیر ایشان در دفاع از ارزش های انقلاب اسلامی و پیروی از ولایت فقیه را ارج نهاده، بار دیگر با آرمان های الهی امام راحل عظیم الشأن (ره) و مقام عظمای ولایت حضرت آیت الله العظمی خامنه ای (مدظله العالی) تجدید میثاق می کند. مردم ولایتمدار و همیشه درصحنه ایران دعوت ما را پذیرا باشید و با حضور خود در خلق عظمت و درخشش هرچه بیشتر این اقتدار سهیم گردید.

ان تنصر الله ینصرکم و یثبت اقدامکم

انتهای پیام/

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha