قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۹۹۱۳
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

برانکو: با نمایندگان پرسپولیس به توافق نرسیدیم/ صحبتی از بازگشتم به تیم نشد

برانکو در پاسخ به این سوال که آیا نمایندگان باشگاه پرسپولیس در مذاکرات پیشنهادی به او در مورد بازگشت به پرسپولیس دادند یا نه؟ عنوان کرد: نه، چنین صحبتی بین ما مطرح نشد.

برانکو: با نمایندگان پرسپولیس به توافق نرسیدیم/ صحبتی از بازگشتم به تیم نشد
باشگاه پرسپولیس در واکنش به شکایت برانکو ایوانکوویچ و دستیارانش به فیفا برای دریافت مطالبات شان، تصمیم گرفت نمایندگان خود را به زاگرب اعزام کند تا با این مربی برای پرداخت طلب او و دستیارانش به توافق برسد. در همین راستا مسئولان باشگاه پرسپولیس که ایام کریسمس را برای سفر اروپایی انتخاب کرده بودند دو نشست با برانکو برگزار کردند و در نهایت به توافقی نرسیدند.

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، در حالی که نماینده حقوقی باشگاه پرسپولیس پاسخگوی سوال خبرنگار تسنیم در مورد جلساتش با برانکو نشد، سرمربی پیشین پرسپولیس در این باره به تسنیم گفت: جلساتی بین ما انجام شد اما توافقی صورت نگرفت.

برانکو در پاسخ به این سوال که آیا نمایندگان باشگاه پرسپولیس در این مذاکرات پیشنهادی به او در مورد بازگشت به پرسپولیس دادند یا نه؟ عنوان کرد: نه، چنین صحبتی بین ما مطرح نشد.

به گزارش تسنیم با توجه به اینکه برانکو قصد داشت تعطیلات کریسمس را در کنار خانواده اش باشد، نمایندگان باشگاه پرسپولیس بعد از سفر چند روزه مجبور به بازگشت به تهران شدند.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha