قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۹۹۰۰
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

سخنگوی ستاد طرح حمایت معیشتی:

زمان واریز یارانه معیشتی جاماندگان، اعلام می شود / افرادی که یارانه نقدی نمی گیرند، ولی متقاضی یارانه معیشتی هستند، می توانند از ۱۰ دی ماه درخواست خود را ثبت کنند

سخنگوی ستاد شناسایی مشمولان طرح حمایت معیشتی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت:براساس هماهنگی با سازمان برنامه و بودجه زمانی برای متقاضیانی که درخواستشان برای دریافت سبد حمایت معیشتی دولت تایید شده، اعلام می شود.

زمان واریز یارانه معیشتی جاماندگان، اعلام می شود / افرادی که یارانه نقدی نمی گیرند، ولی متقاضی یارانه معیشتی هستند، می توانند از ۱۰ دی ماه درخواست خود را ثبت کنند

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، «حسین میرزایی» گفت: پرداخت دور دوم سبد حمایت معیشتی دولت در زمان تعیین شده (۱۰ دی ماه) به حساب سرپرست خانوار واریز می شود.

وی افزود: افرادی که در دور اول سبد حمایت معیشتی دولت را دریافت نکردند و درخواست خود را در سامانه hemayat.mcls.gov.ir ثبت کرده اند، چنانچه درخواست آنها تایید شده باشد یارانه معیشتی دو دوره به صورت یکجا و در زمان تعیین شده که اعلام می شود برای سرپرست خانوار واریز می شود.

سخنگوی ستاد شناسایی مشمولان طرح حمایت معیشتی گفت: حدود ۶۶۶ هزار نفر از افراد که یارانه نقدی دریافت نمی کردند و در نتیجه سبد معیشتی نیز به آنها تعلق نمی گرفت، می توانند از ۱۰ دی ماه درخواست خود را در سامانه hemayat.mcls.gov.ir ثبت کنند.

وی اضافه کرد: درخواست این افراد ظرف یک ماه بررسی می شود و نتایج اعلام می شود و چنانچه درخواست آنها تایید شود در لیست مشمولان قرار می گیرند.

میرزایی تاکید کرد: درخواست این افراد تنها برای دریافت سبد حمایت معیشتی است و هیچ ربطی به دریافت یارانه نقدی ندارد.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha