قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۹۸۹۲
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

هوای تهران امروز سالم است / شاخص کیفیت: ۶۶

بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران،هوای پایتخت امروز (۸ دی ماه) درشرایط سالم قرار دارد. بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران میانگین هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته ۵۷ و هوا در شرایط سالم بود. این شاخص هم اکنون ۶۶ و هوا در شرایط سالم است.

هوای تهران امروز سالم است / شاخص کیفیت: ۶۶

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، بر اساس نتایج حاصل از پیش بینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوا، در نخستین ساعات امروز (۸ دی ماه) با حضور شرایط مساعد جوی طی ساعات گذشته با آغاز تردد خودروها شاهد افزایش غلظت ذرات معلق خواهیم بود. هرچند کیفیت هوای شهر تهران در محدوده سالم قرار خواهد گرفت.

با تداوم ناپایداری جوی و افزایش سرعت باد در طول روز شرایط برای پراکندگی آلاینده ها فراهم می شود و انتظار می رود در بیشتر مناطق کیفیت هوا در وضعیت مطلوب باقی بماند. با افزایش ترافیک شبانگاهی احتمال می رود بر غلظت ذرات معلق نسبت به شب گذشته افزوده شود، بااین حال با وزش باد مؤثر تا اواخر وقت امروز (۸ دی ماه) پراکندگی آلاینده ها و برقراری شرایط مطلوب کیفیت هوا در بیشتر مناطق پایتخت پیش بینی می شود.

در صبحگاه فردا (۹ دی ماه) آغاز تردد خودروها سبب افزایش غلظت ذرات معلق می شود و در مناطق پرتردد کاهش کیفیت هوا دور از انتظار نیست. همچنین در طول روز با کاهش سرعت باد شرایط برای پراکندگی آلاینده ها محدود می شود بنابراین در اواخر وقت دوشنبه احتمال می رود که به ویژه در ساعات اوج ترافیک در مناطق پرتردد با افزایش غلظت ذرات معلق نسبت به شب گذشته روبه رو شویم که کاهش نسبی کیفیت هوا را به دنبال خواهد داشت.

بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوای تهران میانگین هوای پایتخت طی ۲۴ ساعت گذشته ۵۷ و هوا در شرایط سالم بود. این شاخص هم اکنون ۶۶ و هوا در شرایط سالم است.

منبع انتخاب
ثبت نظرات
captcha