قیمت طلا، سکه و ارز قیمت روز خودرو پایگاه خبری محیط زیست ایران
پیش خوان روزنامه ها
محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 2 محل تبلیغات شما اینجاست 4 نیرو نیوز مدارا
کد خبر : ۷۵۹۸۸۹
زمان انتشار :
facebook telegram twitter google+ cloob Yahoo print

واریز کمک هزینه تحصیلی به حساب دانشجویان زیرپوشش بهزیستی استان مرکزی

مدیرکل بهزیستی استان مرکزی از واریز کمک هزینه تحصیلی به حساب دانشجویان زیرپوشش بهزیستی در دانشگاه های دولتی خبر داد.

واریز کمک هزینه تحصیلی به حساب دانشجویان زیرپوشش بهزیستی استان مرکزی

به گزارش پایگاه خبری اتحاد آنلاین، زهرا امینی در اراک اظهار کرد: نخستین مرحله از واریز کمک هزینه ثابت تحصیلی دانشجویان مددجوی زیر پوشش در دانشگاه های دولتی انجام شده است.

وی افزود: در این مرحله دانشجویان دختر و پسر در مقاطع مختلف تحصیلی که دانشگاه های دولتی مشغول تحصیل هستند و تعداد 176 نفر هستند  به صورت متمرکز و الکترونیکی این کمک هزینه را دریافت کرده اند.

مدیرکل بهزیستی استان مرکزی ادامه داد: در آینده به طور منظم و مستمر در هر ترم کمک هزینه ثابت تحصیلی برای دانشجویان زیر پوشش بهزیستی در دانشگاه های دولتی واریز و کارت آنها شارژ خواهد شد.

امینی ادامه داد: طی تفاهم نامه ای که فی مابین  بهزیستی و دانشگاه آزاد بسته شده است مقرر شد  دانشگاه آزاد اسلامی ۲۰ درصد بابت شهریه افراد دارای معلولیت به بهزیستی تخفیف دهد و سازمان بهزیستی ۸۰ درصد مابقی شهریه را پرداخت کند.

وی گفت: همچنین دانشجویانی که در دانشگاه های علمی کاربردی و پیام نور مشغول به تحصیل هستند از کمک هزینه تحصیلی بهزیستی استفاده می کنند و شهریه آنها 50 تا 60 درصد توسط بهزیستی پرداخت می شود.

امینی اضافه کرد: مبلغ کمک هزینه تحصیلی دانشجویان زیر پوشش بهزیستی در دانشگاه های دولتی برای مقاطع کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری متفاوت و از رقم 400 هزار تا 2 میلیون تومان متفاوت خواهد بود

وی گفت: در حال حاضر بالای 200 نفر دانشجو زیر پوشش بهزیستی استان مرکزی هستند که در دانشگاه های دولتی، آزاد، پیام نور و علمی کابردی مشغول تحصیل می باشند.

انتهای پیام/ 

منبع فارس
ثبت نظرات
captcha